Webtekno Sosyal Medya Ödülleri'nde Desteğinizi Bekliyor

1
0
0
0
0
Webtekno Sosyal Medya Ödülleri'nde Desteğinizi Bekliyor
Bu yıl 5. gerçekleştirilecek olan Sosyal Medya Ödüllerine, Webtekno ekibi olarak katılım gerçekleştiriyoruz. Toplam 16 dalda dağıtılacak olan ödüllerde ekibimiz "Youtube" dalında yarışıyor.
Bu yıl 5.si gerçekleştirilecek olan Sosyal Medya Ödüllerine, Webtekno ekibi olarak aday gösterildik. Toplam 16 dalda dağıtılacak olan ödüllerde ekibimiz "En İyi Youtube Kanalı" dalında yarışıyor.

Yarışmada bize destek olmak ve oy vermek için burada yer alan linke tıklamanız ve daha sonra sayfanın alt kısmında bulunan Webtekno logosunun yanındaki "Oy Ver" düğmesine basmanız gerekiyor. Oy verebilmek için üye olmak gerektiği için sizden bir üyelik almanız isteniyor. Bu üyeliği dilerseniz Facebook veya Twitter'ınız ile de bağlanarak da kolayca alabilirsiniz. Giriş yaptıktan sonra tekrar Webtekno'nun yanında bulunan "Oy Ver" düğmesine bastığınızda işlem tamamlanıyor.. Yapmanız gereken sadece bu kadar. 

11 ay önce başladığımız maceranın bu kadar çabuk ilgi görmesi ve önemli bir organizasyonda aday gösterilmesinin sebebi de tamamen sizlersiniz. Aynı dili konuşan, aynı şeylere gülen ve aynı şeylere ilgi duyanlar olarak bu ödülü de sizlerle beraber kazanacağımıza inanıyoruz. Hepinize çok ama çok teşekkür ederiz. ( Ağlamıyoruz lan, gözümüze Cortex a9 kaçtı. )
Halk oylamasının 15 Ekim'de başladığı etkinlikte, son oylama 16 Kasım günü yapılıyor. Ödül töreni ise 6 Aralık 2014 tarihinde gerçekleştirilecek. Sosyal medya ödülleri Turkcell Super Online sponsorluğunda  gerçekleştiriliyor. İTÜ Maçka Kampüsü Mustafa Kemal Amfisi'nde düzenlenecek ödül töreninde birçok dalda ödüller sahiplerini bulacak.

Ayrıca diğer kategorileri incelemek ve oy vermek için http://www.sosyalmedyaodulleri.com/Oylama adresini ziyaret edebilirsiniz.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0