Webtekno ve Online Kafa Topu Webrazzi Ödüllerinde Aday Oldu!

0
0
0
0
0
Webrazzi tarafından her yıl düzenlenen ve geçen sene desteklerinizle kazanmış olduğumuz "Yılın En Başarılı YouTube Kanalı" ödülüne bu sene tekrar aday olduk. Aynı zamanda Online Kafa Topu ise "Yılın Mobil Oyunu" kategorisinde aday gösterildi.
Tekrar merhaba arkadaşlar,

Webtekno olarak daha geçtiğimiz günlerde sizlerin destekleriyle Boğaziçi Bilişim Ödülleri'nde aday olduğumuz "Yılın En İyi Teknohaber Sitesi" ve "Yılın En İyi YouTube Kanalı" ödüllerinin ikisini de kazanmıştık. Şimdi ise yeniden bir adaylığımız söz konusu.

Ülkemizin internet ve teknoloji sektörlerini detaylı olarak ele alan önemli oluşumlarından olan Webrazzi'nin 2009 yılından bu yana düzenlemiş olduğu "Webrazzi Ödülleri"nde geçen sene Webtekno olarak "Yılın En Başarılı YouTube Kanalı" kategorisinde ödül almıştık. Şimdi yeniden aday olduğumuz bu kategoride aynı zamanda farklı bir adaylığımız bulunuyor.Webtekno'nun da bünyesinde çalıştığı İzmo Bilişim tarafından geliştirilen ve sizlerin çok sevdiği Online Kafa Topu da "Yılın Mobil Oyunu" kategorisinde aday oldu. Sizlerin istekleri doğrultusunda çalışmaları hızla devam edilen Online Kafa Topu ve hali hazırda 3 ödülü bulunan Webtekno TV YouTube kanalımız için sizlerin esirgemeden her zaman gösterdiğiniz desteklerinizi bekliyoruz.

Buradaki bağlantıdan Facebook, Twitter ya da Linkedin profilleriniz ile giriş yaparak 37 farklı kategoriden oluşan ödüllerdeki adaylara oylarınızı verebilirsiniz. Bu üç hesaptan farklı farklı giriş yaparak günde 3 oy kullanabileceğiniz oylama sisteminde aynı zamanda "günde 1 oy" durumu bulunuyor. Yani her gün bu 3 farklı profil üzerinen 3 farklı oy verebiliyorsunuz.

8 Ocak saat 18:00'e kadar devam edecek olan oylama süreci sonunda açıklanacak olan kazananlarda Webtekno ve İzmo Bilişim ekibi olarak yer almayı istiyoruz elbet. Ancak kazansak da kazanmasak da şimdiye kadar bu kadar kısa süre içerisinde ödüller almak bizleri oldukça sevindirmekte ve sizlerin desteklerinizin de ne kadar yoğun ve önemli olduğunu görmek de gurur verici.

Bu vesileyle hem Boğaziçi Bilişim Ödülleri, hem de şimdiye kadar olan tüm destekleriniz için teşekkürlerimizi yeniliyorum; İyi ki varsınız sevgili arkadaşlar!
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0