Yamaha'dan Efsane 360 Derecelik Bateri Platformu

0
0
0
0
0
Yamaha'dan Efsane 360 Derecelik Bateri Platformu
Her bateristin hayali, kendine has, özel bir bateri platformu kurarak, ritmin dibine vurmaktır. Ancak bu haberdeki platform, bambaşka birşey olmuş.
Herhangi bir enstrumanla meşgul olan, müziğe gönül verenler, Yamaha'nın enstruman konusunda ne denli başarılı bir marka olduğunu bilir (bir aralar John Myung'un RBX'inden almanın eşiğine gelmiş, sonra ergenliğin verdiği şevkle gidip BC. Rich almıştım, hey gidi günler...)

Neyse, konumuza dönecek olursak, Yamaha, müzik enstrumanları konusunda oldukça ciddi bir yere sahip belli başlı firmalardan biri. Aynı Yamaha'nın motor sektöründe olan başarısına zaten pek değinmeye gerek yok (bilen çok iyi bilir...)

Yamaha'nın canı sıkılmış olacak ki, motorsiklet tasarım ekibini bir araya getirerek, muazzam bir enstruman konsepti tasarlamalarını istemiş. Tasarımcılara enstrumanın şekli, boyutu gibi özelliklerin tümümde de tam yetki vermiş. Yani 'bir kısıtlamanız yok, ne isterseniz yapın' demiş. Sonuç olarak da ortaya bu müthiş 360 derecelik bateri platformu çıkmış.
 

Bu arada söylemeden edemeyeceğim; tamam buradaki bateri platformu tam anlamıyla 360 olmuş da, nedense '360 derece' ve 'bateri' kelimeleri bir araya geldi mi, benim aklıma tek gelen Joey reis oluyor (gerçi tam da 360 değil de neyse). Nedeni ise şöyle;
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0