Yemek Sepeti'nden Trabzonspor'a Dev Transfer!

0
0
0
0
0
Trabzonspor'da yeni yönetimin seçileceği kongre öncesi başkan adaylarından Muharrem Usta'nın yönetim kurulu listesinde, oldukça farklı bir sektörden tanıdığımız, süpriz bir isim bulunmakta.
Birkaç sene içinde inanılmaz bir yükseliş gerçekleştirerek şirket bazında oldukça değerli bir konuma yükselmeyi başaran Yemek Sepeti,  7 ay önce Berlin merkezli global online yemek sipariş platformu Delivery Hero tarafından 589 milyon dolar karşılında sayın alınmış ve şirketin kurucusu ve CEO'su olan Nevzat Aydın, görevine kaldığı yerden devam etmişti (ilgili habere buradan)

Hatta Aydın, tüm sektöre örnek bir davranışta bulunarak, satıştan payına düşen gelir olan 27 milyon doları çalışanlarına dağıtma kararı almıştı. Bu örnek davranıştan sonra Nevzat Aydın uzun süre adından söz ettirmiş ve pek çok kişinin takdirini kazanmıştı. Şimdi ise Aydın, farklı bir alanda daha adından söz ettirmek için bir girişimde bulunuyor.Türk futbol tarihinin ''beş büyükler''inden biri olan Trabzonspor, bugün ve yarın düzenlenecek olan kongre ile yeni yönetimini seçecek. Bu bağlamda başkan adayları bugün, yönetim kurulu listelerini açıklamış durumda. Başkan adaylarından biri olan Muharrem Usta'nın yönetim kurulu listesinde yer alan isimlerden biri de, Yemek Sepeti CEO'su Nevzat Aydın. 

Kongre sonunda galip çıkan isim Muharrem Usta olursa, Nezvat Aydın'ı bir kez daha Trabzonspor Yönetim Kurulu'nda göreceğiz. Nevzat Aydın, 2011 yılında dönemin Trabzonspor Başkanı Sadri Şener'in yönetim kurulunda da görev almış, sonrasında ise Şener'in görevden ayrılması ile birlikte kulüp ile bağlarını koparmıştı. 

Kaynak: FortuneTurkey
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0