​Yeni Nesil Atari ile Tanıştınız mı?!

1
0
0
0
0
Bir dönemin en ünlü oyun cihazlarından birisi olan Atari yenilendi.
Şu an dünyanın en büyük sektörlerinden birisi olan oyun sektörü, bundan sadece birkaç sene önce çok daha farklı bir şekildeydi. Milyonlarca oyunun bulunduğu bilgisayarlardan ve istediğiniz oyunu oynayabildiğiniz konsollardan önce, kendine has kasetleri sayesinde oyun oynamayı mümkün kılan Atari tarzında cihazlar vardı. Seneler boyu çocukların ve gençlerin en büyük tutkusu olarak kalan Atari, teknolojinin gelişmesiyle birlikte, hiç dönmemek üzere tozlu raflara kaldırıldı. Artık kullanılmayan ve neredeyse tükenmiş olan bu cihazlar, gelişmiş teknoloji sayesinde yenilendi.

Yenilenen Atari'nin ismi Retro Freak. Eski Atari modellerinden farklı olarak çok küçük boyutlarda olan ve kolaylıkla taşınabilen Retro Freak, özlediğiniz Atari oyunlarını yeni cihazlar üzerinden oynamanızı mümkün kılıyor. HDMI bağlantısına, 1280 x 720 ekran çözünürlüğüne, oyun kayıt özelliğine, USB oyun kumandası girişine (PS3 ve PS4'ün kumandaları gibi) ve neredeyse tüm eski cihazların kasetlerine uyumlu olan girişlere sahip olan Retro Freak, 180 dolar üzerinden satışa sunulacak.

Eğer siz de eski oyunları, yeni teknoloji ile oynamak isteyen biriyseniz, Retro Freak'i satın almayı düşünmenizi öneririm.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0