Yiğit Akü'den Telefonla Bağlanabildiğiniz Akıllı Akü!

1
0
0
0
0
Akıllı ürünlerin son halkası otomobil sektöründen geldi.
Akıllı cihazların yelpazesi her geçen gün genişlemeye devam ediyor. Pek çok farklı ürün, adının önüne akıllı sıfatı alıyor. Üstelik bu ürünler arasında hiç olmadık, kimsenin beklemediği ürünler de bulunabiliyor. Tıpkı bu haberimizde olan ürün gibi.

Dev akü üreticilerinden Yiğit Akü, akıllı tabirini akü ile birlikte kullanmayı başardıkları bir sistem geliştirmiş. Evet, artık nur topu gibi bir akümüz var.Prestige v3.0 ismine sahip akıllı akü, garanti sayacı sayesinde sadece akü araca takıldığı an devreye giriyor. Akünün akıllı olmasındaki en önemli özelliklerden biri ise, aracın çalıştığı süre boyunca ortaya çıkan tüm verileri kaydetmesi. Sürekli olarak kayıt altına alınan veriler, herhangi bir problem yaşandığında problemin aküden mi yoksa araçtan mı kaynaklandığını da tespit edebiliyor. Bluetooth sistemine sahip akıllı akü, kaputu açmadan telefondan kontrolünüzü de sağlıyor.

Navigasyon sistemine de sahip olan ve bu şekilde size en yakın bayi noktasını gösterebilen mobil uygulama, online akü satın alma gibi hizmetler de sunmakta.
 
 Prestige Android Uygulaması

1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0