YouTube Academy, 10 Mart'ta İstanbul'da Gerçekleşecek

1
1
0
0
0
YouTube tarafından içerik oluşturucuları, reklamverenler ve kullanıcıları bir araya getirmek için gerçekleşecek YouTube Academy etkinliği,  İstanbul'da 10 Mart 2015 tarihinde Galata Özel Rum İlköğretim Okulu'nda gerçekleşiyor.

YouTube ilk bakışta normal bir video paylaşım sitesi olsa da özellikle son zamanlarda büyük bir platform haline geldi, gerek reklam, gerekse para kazanma konusunda önemli bir platform olmayı başardı.

Ayrıca birçok genç tarafından yayın yapılan bir para kazanma kapısı olarak görülen YouTube artık önemli bir pazar konumuna da geldi.

Bu nedenle birçok firmanın başarısını bile önemli ölçüde etkilediği, birçok kişinin de önemli kazançlar elde ettiği YouTube, Mart ayında Türkiye'de özel bir etkinlik gerçekleştirecek.Sadece ülkemizde ayda 4.7 milyar video izlendiği platform olan YouTube, 10 Mart 2015 tarihinde İstanbul'daki Galata Özel Rum İlköğretim Okulu'nda gerçekleştireceği YouTube Academy etkinliğiyle ülkemizde reklam verenleri ve içerik oluşturan kişileri bir araya getiriyor.

YouTube hakkında detaylı bilgi ve başarılı olma yöntemleri gibi birçok konunun işleneceği etkinlikte birçok konuşmacı da yer alıyor. Bu konuşmacılar arasında Google Türkiye'nin üst düzey yöneticileri ve pazarlama konusunda başarılı işler çıkaran bazı şirketlerin pazarlama müdürleri de yer alacak.

Webtekno olarak bizzat katılacağımız etkinlik için davetiye usülü bir katılım gerçekleştiriliyor. Yapılacak etkinliğe ait program ise şöyle;10 Mart'ta katılacağımız bu etkinlik sonrasında YouTube Academy hakkındaki detaylı bilgileri, gelişmeleri ve deneyimlerimizi Webtekno'dan sizlere aktaracağız.

1
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
1
0
0
0