Ses Kalitesiyle Büyüleyecek 5 Kablosuz Kulaklık Önerisi

58
23
13
9
7
Yaz aylarında kaliteli müzik dinlerken rahat hareket etmek isteyen kişiler için en iyi kablosuz kulaklıklara göz attık.

Yaz aylarının en sıcak günlerini yaşadığımız bu günlerde serinlemek için yerimizde duramıyoruz. Şöyle deniz kenarına yatıp güneşlendiğimiz bu günlerde kaliteli bir kulaklıkla müzik dinlemek çok güzel olacaktır. Kaliteli kulaklık bulmanın zor olduğunu bildiğimiz kadar hem kaliteli hem de kablosuz bir kulaklık bulmak çok daha zor oluyor. Bugün sizlere,  bu arayışınızı giderecek 5 kaliteli kablosuz kulaklık önerisi sunacağız. Kendinize en uygun olan kulaklığı satın alarak, yaz aylarını daha eğlenceli hale getirebilirsiniz.

JUO Sports Bass Müzik Çalar Özellikli Bluetooth Kulaklık

Yaz aylarının en iyi müzik türleri daha çok bass seviyesinin yüksek olduğu müziklerdir. Bu müzikler sayesinde o sıcak havaları unutup kendimizi elimiz havada zıplayarak şarkı söylerken bulabiliriz. JUO’nun Bass özellikli kablosuz kulaklığı da bu işi yerine getiriyor. Kulaklığın kaliteli ses vermesinin yanında bir diğer özelliği ise telefona ihtiyaç durmadan da microSD kart girişinden şarkı çalmaya devam etmesi. Bu özelliği sayesinde telefonunuzun şarjını tüketmeden de müzik keyfinin tadını çıkarabilirsiniz.

LinkTech Plus Mıknatıslı Bluetooth Kulaklık

Eğer kablosuz kulaklık istiyor, ancak düşürmekten korkuyorsanız, LinkTech’in mıknatıslı kulaklığı hoşunuza gidecektir. 6 saat konuşma 4 saat müzik dinleme süresi sunan kulaklık, birbirinden önemli profil destekleri ile birlikte geliyor.

QCY QY19 Kablosuz Bluetooth Spor Kulaklık

5 - 6 saat kesintisiz müzik dinleme olanağı sunan kablosuz kulaklık, 74 mAh’lik bir bataryaya sahip. Su sıçramaları, yağmur gibi sıvı temaslarına dayanıklı olan kablosuz kulaklık, havuz, deniz gibi su kütleleri içinde işlevselliğini yitiriyor. CVC6.0 gürültü azaltma özelliğine de sahip olan kulaklık, spor ve günlük kullanımlar için uygundur.

iPiPOO IL95BL Mıknatıslı Kablosuz Bluetooth Kulaklık

Alüminyum bi kasayla gelen mıknatıslı kablosuz kulaklık, şık tasarımı ve uygun fiyatıyla dikkat çekiyor. Bluetooth 4.2 desteğine sahip olan iPiPOO IL95L, TPE cinsinde bir kabloyla geliyor. 6 saat konuşma ve 4 saat müzik dinleme özelliği bulunan kulaklığın bir de HD mikrofonu olduğunu hatırlatalım.

Xiaomi Sports Mini Kablosuz Bluetooth Kulaklık

Kulaktan düşmeyen tasarımı sayesinde sporcuların vazgeçilmezi olan Xiaomi Sports Mini Kablosuz kulaklık, aynı anda iki cihazla eşleştiği gibi tek şarj ile 7 saat gibi, bu boyuttaki kablosuz kulaklıklardan beklenmeyen özelliklere sahiptir. 80 mAh’lik bataryası sayesinde bu kadar uzun süre dayanabilen Xiaomi kulaklık, yağmur, ter gibi basit sıvı temaslarına karşı IPX4 sertifikasına sahiptir.

Eğer bu kulaklıklar sizin için yeterli değilse, buraya tıklayarak Teknostore üzerindeki diğer kablosuz kulaklıklara göz atabilirsiniz.

58
23
13
9
7
Emoji İle Tepki Ver
58
23
13
9
7