Dokunmatik Yüzeye Sahip Ahşap Müzik Sistemi

0
0
0
0
0
BeoPlay kulaklık ailesinin en güçlü üyelerinden olan BeaPlay H8’i CES’te tanıtan Bang & Olufsen, akıllı ve sosyal olarak bahsettiği yeni müzik sistemi BeoSound Moment’i de CES’te tanıttı.
BeoPlay kulaklık ailesinin en güçlü üyelerinden olan BeaPlay H8’i CES’te tanıtan Bang & Olufsen, akıllı ve sosyal olarak bahsettiği yeni müzik sistemi BeoSound Moment’i de CES’te tanıttı.

Spotify ve Deezer gibi bulut servislerinde depolanan şarkıları da çalabilen müzik sisteminde iki taraflı olarak tablet ve şarj istasyonu bulunuyor.

Ahşap bir yapıya sahip olarak göze çarpan ses sisteminin sağ kısmında yine ahşap malzemenin tercih edildiği bir teker bulunmakta. Bu teker sayesinde kullanıcılar, müziklerini kontrol edebiliyor. Tekerin orta kısmına dokunulduğunda müzik otomatik olarak çalmaya başlıyor.Tabletin diğer kısmına bakıldığında metalde üretilmiş yüzey kullanıcıları bekliyor. Sağ tarafta bir tekerin sol tarafta ise büyük bir ekranın yer aldığı bu kısımda bulutta depolanmış olan şarkılar arasında gezinti yapabiliyorsunuz. Tabletin sol tarafında yer verilen büyük renkli teker kullanıcıların ruh haline göre müzik dinleyebilmesini imkan sunuyor.

Kullanıcılar kırmızı rengi tıkladığında agresif tarzda, orta noktaya tıkladıklarında ise BeoSound Moment kullanıcılara tanıdık gelen parçaları çalıyor. Sistemin sahip olduğu özellikler müzik anlayışına yepyeni bir bakış açısı kazandırıyor.

BeoSound’un bu ilgi çekici ve üst düzey ses sisteminin, ne zaman ve ne gibi bir fiyatla satışa sunulacağı hakkında henüz kesin bir bilgi yok. Fakat diğer Bang & Olufsen ürünlerinin fiyatlarına bakıldığında BeoSound Moment’in fiyatının oldukça yüksek olacağını tahmin etmek mümkün.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0