Clearview'den Görünmez Hoparlör

0
0
0
0
0
Clearview'den Görünmez Hoparlör
Hoparlör kavramını yeniden şekillendiren Clearview, Clio adlı yeni ürünü ile tasarım ve kaliteyi bir arada isteyenlerin alabileceği yeni ürününü satışa sunmaya hazırlanıyor.
Hoparlör denilince çoğu kişinin aklına, kablo karmaşası yapan, büyük siyah kabinler geliyor. Alınan ses sistemleri her ne kadar kaliteli ses verse de, tasarım anlamında oldukça itici ürünler oluyor.

Özellikle 5+1 veya 7+1 gibi sistemlerde oluşan kablo karmaşası, bazı kullanıcıları bu ürünlerden uzaklaştırmaya yetiyor. Ancak Clearview adlı firma son derece yenilikçi hoparlörü ile hem tasarımı hemde kaliteyi konuşturmayı başarmış. Evin bir çok yerine rahatlıkla koyabileceğiniz hoparlör, üzerinde cam olmasıyla hiç bir şekilde gözü rahatsız etmiyor.

Kablosuz çalışma özelliği bulunan ve üzerindeki kavisli camla sesi yansıtan ürün, 900 gram ağırlığı, 23 cm boyu, 30 cm genişliği ile kendine baktıran bir ürün olmayı başarmış.

Gümüş, bronz ve siyah renkleri bulunan hoparlör, ön sipariş üzerinden 349 Dolar'dan satılmakta. Mayıs ayında ilk sevkiyatlarının başlayacağını belirten firma, CES 2014 en iyi tasarım ve mühendislik ödülünün sahibi olmuştu.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0