• Anasayfa
  • Mobil
  • Sharp'tan Küçük Ekran Sevenler İçin Sharp AQUOS R Kompakt!

Sharp, 120hz Ekran Yenileme Hızı Olan Yeni AQUOS R Kompakt'ı Tanıttı!

5
5
1
1
1
Japon teknoloji devi Sharp, yeni orta seviye akıllı telefonu AQUOS R Kompakt ile orta seviye akıllı telefon kullanıcılarına üst düzey bir ekran deneyimi vaat ediyor.

Sharp, yeni orta seviye akıllı telefonu AQUOS R Kompakt’ı tanıttı. Cihaz, küçük ekran sevenler için 4.9 inç Full HD+ çözünürlüklü ve 120hz yenileme hızına sahip bir ekrana sahip. Yanlarda ve üstte çok ince bir çerçeveye sahip olan AQUOS R Kompakt, üst kısımda ön kamera için Essential Phone benzeri bir girintiye sahip.

Ekranın altında kalın bir çerçeve bulunan AQUOS R Kompakt’ta parmak izi tarayıcı da cihazın önüne yerleştirilmiş. Metal bir gövdeye sahip olan cihazın arka kamerası 16,4 megapiksellik çözünürlüğe ve ultra hızlı odaklama özelliğine sahip.

Sharp AQUOS R Kompakt Özellikleri:

İşlemci: Snapdragon 660

RAM: 3GB

Depolama: 32GB+MicroSD

Ekran: 4.9 inç Full HD+ LCD

Arka Kamera: 16.4MP

Ön Kamera: 8MP

Batarya: 2500mAh

İşletim Sistemi: Android 8.0

Sharp AQUOS R Kompakt, beyaz, siyah, sarı ve mor renk seçenekleri ile Aralık ayında satışa çıkacak. Cihazın fiyatı ile ilgili detaylar satışa çıkmasına yakın bir tarihte açıklanacak.

Kaynak : http://www.fonearena.com/blog/232786/sharp-aquos-r-compact-with-4-9-inch-fhd-display-snapdragon-660-android-8-0-announced.html
5
5
1
1
1
Emoji İle Tepki Ver
5
5
1
1
1