Türkiye'nin İlk İnteraktif Dizisi "1 Kezban 1 Mahmut" Film Oluyor!

0
0
0
0
0
Türkiye'nin İlk İnteraktif Dizisi "1 Kezban 1 Mahmut" Film Oluyor!
Türkiye'nin ilk interaktif dizisi olarak bilinen 1 Kezban 1 Mahmut, beyaz perdeye "1 Kezban 1 Mahmut Adana Yollarında" adıyla geliyor.
Türkiye açısından önemli bir gelişme ve aynı zamanda farklı bir bakış açısı olan 1 Kezban 1 Mahmut adlı interaktif dizi, 2013 yılında internet ortamında yayın hayatına başlamış ve oldukça sevilmişti.

20 bölümlük dizinin tamamlanmasının ardından hayranlarından gelen yoğun istek üzerine beyaz perdeye gelecek olan yapım, 1 Kezban 1 Mahmut Adana Yollarında adıyla geliyor. İlerleyişini izleyicilerin belirlediği ve YouTube üzerinden yayınlanmış olan dizinin sinema filminde maalesef böyle bir seçenek olmayacak.
 

Yukarıda görebileceğiniz fragmanı ile sevenlerini sevindirren diziyi bilmeyenler için ise kısa bir açıklama yapmak gerekirse, senaryoya ve dizinin ilerleyişine bizzat sizin etki ederek etkileşimli olmasıyla sevilmişti. Dizi bazı anda durarak size seçenekler veren ve sizin seçeneklerinize göre ilerleyen dizide izleyici kimi zaman Kezban kimi zaman Mahmut yerine düşünüp, onlar adına karar vermesi gerekiyordu.

1 Kezban 1 Mahmut Adana Yollarında filminde ise aynı kadro korunuyor diyebiliriz; Esin Yıldız, Ercan Zincir, Cenk Hakan Köksal, Necla Özay, Yunus Emre Tekin, Can Dağlı ve Hüseyin Bilikli karakterleriyle karşımıza çıkacak.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0