• Anasayfa
  • Sinema ve Dizi
  • 2016, Korku Filmlerine Doyacağımız Yıl Olacak! Bir Fragman da Green Room’dan Geldi

2016, Korku Filmlerine Doyacağımız Yıl Olacak! Bir Fragman da Green Room’dan Geldi

0
0
0
0
0
2016, Korku Filmlerine Doyacağımız Yıl Olacak! Bir Fragman da Green Room’dan Geldi
Son yıllarda izlemeye hasret kaldığımız güzel korku filmlerine galiba 2016 yılında kavuşuyoruz.
Serilerinin ilk filmlerinin sırasıyla 2004 ve 2005 yıllarında çıktığı Saw (Testere) ve Hostel’den sonra açıkçası çok da sağlam korku filmleri izleyememiştik. (genel olarak da bu görüş var ama sevdiğiniz filmler olmuş olabilir) Son yıllardaki ‘korku filmi açlığı’ndan sonra 2016 yılının bize ilaç gibi geleceğini düşünüyorum. 

Daha önce fragmanlarını paylaştığımız The Writch ve konusu tamamen gerçek bir hikayeye dayanan The Conjuring 2 filmlerinin ardından türü korku / gerilim olan Green Room’un da fragmanı yayınlandı.

Kendilerini ıssız bir mekanda sıkışırken bulan ve korkunç şiddetlere maruz kalan bir punk rock grubunu konu alan filmin başrolünde 28 Hafta Sonra ve V for Vendetta filmlerinden hatırlayacağınız oyuncu Imogen Poots yer alıyor. Senaristliğini ve yönetmenliğini Jeremy Saulnier’in yaptığı film, ilk olarak 15 Nisan tarihinde ABD’de gösterime girecek. (dünya ile aynı anda gösterime girip girmeyeceği belli değil) Bir dakika da olsa gerilim ve korku ambiyansını yaşatmayı başaran filmin fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.
 

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0