Jennifer Lawrence, De Niro’nun Annesini Canlandıracak!

1
1
0
0
0
Açlık Oyunları film serisiyle dünya genelinde üne kavuşan Jennifer Lawrence, yeni filminde 72 yaşındaki Robert De Niro’nun annesini canlandıracak.

Jennifer Lawrence, Açlık Oyunları film serisi dışında iCloud şifresinin çalınmasıyla ortaya çıkan çıplak fotoğraflarıyla da gündeme gelmişti. Bu olaylara hiç aldırış etmeden film çekimlerine devam eden Lawrence, yeni bir filmin hazırlıklarına başlamış durumda.

Birkaç gün önce ‘Joy’ filminin galasına katılan Lawrence, son üç filminde birlikte çalıştığı David O. Russell’ın yöneteceği bir başka filmde daha rol alacak. Fakat oyuncunun filmdeki rolü şimdiden herkesi meraklandırmış. Çünkü Lawrense, filmde 72 yaşındaki ünlü oyuncu Robert De Niro’nun annesi rolünü canlandıracakmış.

Lawrence’ın kendisine bu rol için çok genç olduğunu söyleyenlere burnundan hızlıca nefes verip ince bir sırıtış yaparak (o gülüş esnasında hmf sesi çıkar ya, onu anlatmaya çalışıyorum) “Demek öyle? Bekleyin ve görün” cevabını vermiş. Filmle ilgili şu ana kadar resmi bir açıklama yapılmadı. Lawrence’ın bu film öncesinde bir belgesel çekeceğini belirtelim.

1
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
1
0
0
0