Erdal Beşikçioğlu'nun Yeni Dizisi "46 Yok Olan" Bu Gece 23:30'da Star'da!

0
0
0
0
0
Erdal Beşikçioğlu'nun başrolde olduğu merakla beklenen 46 Yok Olan.. bu gece Star TV ekranlarında başlıyor!
Uzun süredir merakla beklenen, söylentilere göre "Yerli Breaking Bad" olacağı dahi dillendirilen 46 adlı dizi, nihayet bu gece yayınlanıyor. Erdal Beşikçioğlu gibi ülkemizin en sevilen aktörlerinden birinin başrolde olduğu dizinin konusu ise şu an için net değil.

Tek bilinen konu olarak "Ezo adındaki bitkisel hayattaki kız kardeşini hayata döndürmek isteyen bir bilim adamı olan Murat, kendini kobay olarak feda etmesini konu alıyor." şeklinde açıklaması olan dizi, genel manada bir sır olarak merakla bekleniyor.Tam kadro olarak Erdal Beşikçioğlu (Murat), Yasemin Allen (Selin), Melis Birkan (Ceyda), Saygın Soysal (Doğan), Berkan Şal (Salim), Metin Belgin (Ferit), Ayça Eren (Ezo) ve Selin Uludoğan (Sude) gibi güçlü isimlerin rol aldığı dizi bu gece Star TV erkanlarında 23:30'da yayınlanacak.

60dk formatında olacak dizi ilk bölümüyle fazlasıyla ses getireceği söyleniyor. Nunova Film tarafından yapılan dizinin yönetmen koltuğunda ise Serdar Akar bulunuyor. Senaristliği Ercan Mehmet Erdem tarafından yapılan 46 Yok Olan... bakalım bu geceki ilk bölümü ardından nasıl bir etki yaratacak.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0