Açlık Oyunları: Alaycı Kuş Bölüm 2'den İlk Fragman Geldi

1
0
0
0
0
Açlık Oyunları serisinin yeni filmi olacak olan Alaycı Kuş Bölüm 2 için ilk fragman sonunda geldi.
Suzanne Collins'in Açlık Oyunları adlı listeleri alt üst eden roman serisinden uyarlanan ve kitap serisi ile aynı adı taşıyan Açlık Oyunları filmi ilk olarak 23 Mart 2012'de karşımıza çıkmıştı.

Jennifer Lawrence'ın oldukça iyi bir rol sergilemesiyle ve kitabın da etkisiyle yoğun ilgi gören ilk filmin ardından 22 Kasım 2013'te Açlık Oyunları: Ateşi Yakalamak adlı ikinci filmi sinema salonlarındaki yerini almıştı.Geçtiğimiz yıl Alaycı Kuş kitabının ikiye bölünmesiyle yapılacak iki filmin ilki olan Açlık Oyunları: Alaycı Kuş Bölüm 1, 21 Kasım 2014'te vizyona girmiş, seri tam gaz devam etmekteydi. Tabii ki "Bölüm 1" adını almasıyla bunun "Bölüm 2" olarak devamı geleceği de açıkca belli edilmişti.

Şimdi ise bu sene merakla beklenen Açlık Oyunları: Alaycı Kuş Bölüm 2 için ilk fragman yayınlandı. Katniss'in iyice coştuğu görülen fragmanda çok fazla bir detay bulunmuyor. Fakat en güzel detayın 20 Kasım 2015 olarak gösterilen vizyon tarihi olduğunu belirtebiliriz.

Fragmanda Game of Thrones dizisinden bildiğimiz Thartlı Brienne rölünü oynayan Gwendoline Christie'nin filme dahil olduğunu da görüyoruz. Bakalım Katniss Capitol’e karşı savaşını kazanacak mı? Hep beraber 20 Kasım'da göreceğiz.
 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0