Angry Birds Filminden İlk Fragman Geldi!

0
0
0
0
0
Angry Birds Filminden İlk Fragman Geldi!
Mobil oyun sektöründe elde ettiği başarıyı beyaz perdede arayan Angry Birds'ün filminden ilk fragman geldi.
Mobil oyun sektöründe bir döneme adeta damgasını vurmuş ve ikinci oyunuyla tekrardan yükselişe geçen Angry Birds, bir süre önce oyun sektörü dışına adımını atıp film sektörüne girmişti. Şimdi ise filmin ilk fragmanı gelmiş durumda.

''The Angry Birds Movie'' adıyla karşımıza çıkmaya hazırlanan film, konu olarak muthemelen oyunun biraz dışına çıkacak. Filmin konusu henüz açıklanmış değil. Yani hangi sebepten ötürü kuşlarla domuzların birbirlerine düşeceğini bilmiyoruz.

Ancak fragmandan çıkardığımız kadarıyla, dediğimiz gibi oyunun konusunu filmde görmeyeceğiz. Başrolde olan Angry Birds'ün yüzü kırmızı kuş (Red) ön planda. Öfke kontrol sorunları olan Red, sanıyoruz bu sorunu gidermek için yardım alıyor. Oyunda bulunan pek çok kuşun özellikleriyle beraber filmde de olacağını fragmandan görebiliyoruz (özellikle siyah, bomba görevi gören kuşun patlama sahnesi eğlenceli olmuş).

Fragmanın sonuna doğru da kuşlarımızın en büyük düşmanları domuzların bir gemi ile kuşların yaşadığı adaya ayak bastığını görüyoruz. Jason Sudeikis, Peter Dinklage, Bill Hader ve Danny McBride gibi isimlerin seslendirmeleriyle ''Angry Birds The Movie'', 13 Mayıs 2016'da vizyona girecek.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0