• Anasayfa
  • Sinema
  • Arka Sokaklar Dizisi Bitmiyor, Yayınlanacak Kanal Değişiyor!

Arka Sokaklar Dizisi Bitmiyor, Yayınlanacak Kanal Değişiyor!

0
0
0
0
0
Arka Sokaklar Dizisi Bitmiyor, Yayınlanacak Kanal Değişiyor!
Birkaç gün önce Arka Sokaklar dizisinin biteceğine dair yapılan söylemlerden sonra dizinin yapımcı şirketin dizinin bitmeyeceğini, sadece kanal değiştireceğini belirtti.
Son yılların en fenomen dizilerinden olan Arkak Sokaklar için final bölümünün ardından ekranlara veda edeceği söyleniyordu. Final bölümünün ardından bir daha çekilmeyeceğine iddiaların yapılmasının ardından dizinin yapım şirketi Erler Film’den açıklama geldi.

Erler Film’in yaptığı açıklama ise şu şekilde: “Son bir kaç gün içinde medyada Arka Sokaklar dizisinin final yapacağı yazılıp konuşulmaktadır. Arka sokaklar önümüzdeki sezonda başka bir televizyon kanalında yayına devam edecektir. Dizinin çok sevilen kahramanları Şevket Çoruh, Zafer Ergin, Özgür Ozan, Alp Korkmaz, Figen Evren, Özlem Çınar, dizinin çocukları (şimdi gençleri) ile; dizinin yönetmeni, yardımcıları, teknik ekiplerle eksiksiz yoluna devam edecektir. Ayrıca diziye yeni katılacak önemli sanatçılar vardır. Macera-komedi tarzındaki dizimiz yeniliklerle büyük beğeni kazanacaktır.

Dizinin biteceğine dair söylentilerden sonra sosyal medya kullanıcılarından bu konuyla ilgili ‘hoşnut’ olduklarını belirten tweet’ler atılmıştı. Sanıyorum ki arkadaşların sevinçleri, bu haberden sonra kursaklarında kalacak.

 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0