​Assassin's Creed Filminin İkincisi de Yolda!

0
0
0
0
0
Michael Fassbender'ı ''assassin'' olarak ikinci kez göreceğiz! Fox ikinci film için kolları sıvadı!
Son dönemlerde çizgi roman uyarlamaları ile başlayan yeni sinema kültürü, oyun uyarlaması filmler ile de devam etmekte. Bu bağlamda yıl içinde karşımıza çıkacak oyun uyarlaması filmlerden en dikkat çekenlerinden olan Assassin's Creed, merakla ve heyecanla bekleniyor.

Gerek muazzam oyun serisinin barındırdığı hikaye, gerekse de başrolda Michael Fassbender gibi bir ismin oluşu, bir oyun ve sinema tutkunu olarak beni de inanılmaz heyecanlandırmakta.Tabi henüz filme dair elimizde bir fragman ya da tanıtım videosu falan mevcut değil. Sadece Fassbender'ın kostümü ile sette görüntülendiği birkaç fotoğraf bulunmakta. Ancak, biz filmi beklerken yapımcı stüdyo Fox, çoktan ikinci film için kolları sıvamış, hatta Fassbender'la anlaşma bile sağlamış.

Fox, Assasssin's Creed filminden oldukça umutlu ve bir o kadar da başarı elde edeceklerinden iddialı. İkinci film için henüz bir tarih belirtilmiş değil fakat muhtemelen 2017'nin sonlarını ya da 2018'in ilk aylarını bulabilir. Assassin's Creed 23 Aralık'ta vizyonda olacak.

Kaynak: IGN
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0