• Anasayfa
  • Sinema
  • Assassin's Creed Filminden Yeni Görüntüler ve Vizyon Tarihi

Assassin's Creed Filminden Yeni Görüntüler ve Vizyon Tarihi

0
0
0
0
0
Yıllardır söylenti olarak dolaşan ve sonradan kesinleşen Assassin's Creed'in sinema uyarlaması filmi hakkında yeni görüntüler ve detaylar geldi.
Ubisoft'un belki de en çok sevilen oyunu olan Assassin's Creed için yıllardan beri filmi yapılacağı konuşulmaktaydı. 2013, 2014, 2015 gibi yıllarda çıkacağı söylenilen film için sürekli çıkacak ya da çıkmayacak tartışmaları yürütülürken ortaya çıkan görseller ile filmin yapımına devam edildiği ve hatta çıkış tarihi bile belli olduğu ortaya çıktı.

Çekimlerden ortaya çıkan kamera arkası görüntüleri ve bazı bilgilerin de ortaya çıkmasıyla Assassin's Creed filminin 12 Aralık 2016 tarihinde vizyonda olacağı kesinleşti. Ayrıca birçok görüntüyle de bizlere heyecan yaratacak.X-Men serisindeki Magneto karakterini canlandıran, aynı zamanda Soysuzlar Çetesi, 300 Spartalı gibi yapımlarda da yer almış olan Michael Fassbender tarafından canlandırılacak olan Callum Lynch karakteri 15. yy İspanyol Assassin'i olacak. Buradan hareketle İspanya, Malta ve Londra bölgesinde çekildiğini de belirtelim. Yani 15. yy civarlarını konu alarak o zamanlarda geçecek olan filmde ayrıca Marion Cotillard, Brendan Gleeson, Jeremy Irons, Michael Kenneth Williams, Ariane Labed ve Brian Gleeson gibi isimler de rol alacak.Oldukça merak uyandıran filmin çekimi için 150 Milyon ila 200 Milyon Dolar gibi bir bütçe ayrılmış. Tabii yapım iyi olursa bunu kat be kat geri alacaktır. Ayrıca yukarıdaki ve aşağıdaki görselde Tapınak Şövalyelerine ait olduğu düşünülen kılıçlar görülüyor. Bu da 15. yy Avrupa'sında olduğu söylenilen birlikler. Yani böyle böyle filmin konusu ve detayları açığa çıkacaktır.Bakalım bizleri nasıl bir yapım bekleyecek. İnşallah Hitman gibi beklentinin altında kalan bir film çıkmaz. Adam gibi yapın da keyfimiz yerine gelsin gidip sinemada sıraya girelim.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0