Attack on Titan’dan +18 Sayılabilecek Fragman!

2
1
0
0
0
Attack on Titan’dan +18 Sayılabilecek Fragman!
Madman’in yapımcılığını üstlendiği ve bu yıl içerisinde sinemalarda ilk olarak Japonya’da yerini alan Attack on Titan’dan +18 görüntülerin bulunduğu bir fragman geldi. 
1 Ağustos’tan itibaren Japonya’da gösterime giren ve diğer ülkelerde daha sonra (19 Ekim) gösterime girecek olan Attack on Titan’dan +18 sayılabilecek bir fragman geldi.

Aslında buna tam olarak fragman diyemeyiz, film şu an Japonya’da gösterimde. Paylaşılan videoda da filmin içerisinden bazı bölümler alınmış. Daha önce yayımlanan fragmanda bu kadar detaylarına inilmemişti fakat yayımlanan yeni video, filmin bolca +18 görüntülere sahip olduğunu gösteriyor.

Öncelikle Titanların mitoloji dünyasındaki yerinden bahsedelim. Yunan mitolojisine göre Titanlar, Altın Çağ’da dünyayı yönetmiş olan güçlü bir tanrı ırkıdır. Bu tanrılar, Hesiod'un theogonisine göre 12 taneden oluşuyor. (okyanus, zaman, güneş, karanlık ve gizem, cinsel berekete ve dağlık bölgeler gibi) 

Mitolojide böyle bir yeri olan Titanlar, filmin isminden de anlaşılacağı üzere saldırıya geçiyorlar ve insanları yiyorlar! İnsanlar ise kendilerini Titanlara karşı korumak için fantastik yollara başvuruyorlar. İlginizi fazlasıyla çekeceğini düşündüğüm Attack of Titan’ın son yayımlanan videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.
 

2
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
1
0
0
0