• Anasayfa
  • Sinema
  • ​Audi'nin Yeni ''Civil War'' Reklamında Efsane Kovalama Sahnesini İzleyin!

​Audi'nin Yeni ''Civil War'' Reklamında Efsane Kovalama Sahnesini İzleyin!

0
0
0
0
0
Captain America: Civil War'un sponsorlarından olan Audi'nin yeni reklam filmi, Black Panther ile Bucky arasında geçen kovalamacayı da detaylı şekilde görmemizi sağlıyor.
Batman v Superman'den sonra bu yıl merakla beklendiğimiz bir diğer önemli süper kahraman filmi Captain America: Civil War'a artık sayılı günler kalmış durumda. 

Marvel'ın 2008 yılından beri inşa ettiği ve beyaz perdede bizlere sunduğu Avengers ekibinin temellerini ciddi derecede sarsacak ve bundan sonraki Marvel filmlerinin gidişatını beliryecek Civil War, barındırdığı yeni karakterler ile de bizleri oldukça heyecanlandırmakta. İşte bu karakterlerden biri de ''Marvel'ın Batman'i'' lakaplı süper kahramanımız Black Panther. Beyaz perdede ilk kez karşımıza çıkmaya hazırlanan ve filmde muhtemelen Bucky ile olan kişisel bir meselesinden ötürü -kısmen- Iron Man'in takımında göreceğimiz Black Panther, çizgi romanlarda olduğu gibi filmde de atletik yapısı ile ön plana çıkacak.

Panther'in bu atletik yapısını bizlere sunan en güzel sahnelerden biri, fragmanlarda bir tünelde Bucky'i kovaladığı sahneydi. Şimdi ise filmin sponsorlarından olan Audi, yeni reklamında bu sahnenin genişletilmiş halini paylaştı. Özellikle Panther'in baştaki deparına dikkatinizi çekmek isterim. Öyle bir hız düşünün ki Captain America arabayla yetişmeye çalışsın... Captain America: Civil War, 6 Mayıs'ta vizyonda.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0