''Avengers: Age of Ultron''dan Yeni Video Geldi

1
0
0
0
0
Marvel'ın yeni filmi Avengers: Age of Ultron''dan yeni bir video daha geldi. Bu sefer tam olarak trailer diyemeyeceğimiz video, Iron Man ve Hulk'un kapıştığı sahneyi bize sunmakta. 
1 Mayıs'ta vizyona girecek Marvel'ın merakla beklenen yeni filmi ''Avengers: Age of Ultron''a sayılır günler kalırken filmden görüntüler, tanıtım videoları ve spoiler'lar gelmeye devam ediyor. Aslında bu yeni video trailer'dan ziyade film içi görüntü dersek daha doğru olur.

Önceki tanıtım videolarının hemen hemen hepsinde gördüğümüz Iron Man'in Hulkbuster'ı ile Hulk'un kavgası, hepimizi heyecanlandırmıştı. Bu mükemmel kavgayı beyaz perdede izleme keyfi dışında kafamızda oluşan sorulardan biri de neden iki kahramanın bu kavgaya tutuştuğuydu. Yeni yayınlanan film içi sahnede bu soru ortadan kalkmakta.

Önceden de çoğu spoilerda ve tahminlerde, Avengers'ın yeni üyelerinden olacak Scarlet Witch'in, filmin başlarında Avengers'a karşı olacağını artık hepimiz biliyoruz. Hulk ile Iron Man arasında geçen bu kavga da Scarlet Witch'in eseri diyebiliriz.Mistik güçleri olan Scarlet Witch'in en tehlikeli özelliği karşısındakinin zihnini kontrol edebilmesi (aslında tam olarak bir kontrol değil ancak karşısındakinin bilinç altında oynamalar yaparak kafayı yedirtiriyor diyebiliriz).

Avengers'ın her üyesiyle tek tek uğraşan Scarlet'in, önceki videolarda Black Widow ve Iron Man'le de uğraştığını görmüştük. Ancak bu beyin oyunundan en fazla etkilenen şüphesiz Hulk olarak görünmekte. Kontrolü kaybeden Hulk'u durdurmak da ilk Avengers filminden sonra beraber çalışmaya başladığı Tony Stark'a düşmekte.Zaten Tony Stark, Bruce Banner'ın kontrolünü kaybedeceğini öngörüp, Hulk'a karşı durabilmek için Hulkbuster'ı yapmıştı. Yeni yayınlanan videoda da ikili arasındaki kavganın oldukça çekişmeli olduğu görülmekte. Kavga başlamadan önce Tony'nin Bruce'a söylediği ''that little witch is messing with your mind ( o cadı senin zihninle oynamakta)'' cümlesinden de anlaşılacağı üzere Hulk'u bu duruma sokan kişi Scarlet Witch.

160 dakika uzunluğunda olacak ''Age of Ultron'', Marvel Sinematik Evreni'nin gidişatını kökten değiştirecek bir film olacak. Bu nedenle film oldukça önemli. Önümüzde neredeyse 10'a yakın (hatta tam 10'du sanırım) Marvel projesi, bu filmin ışığında şekillenecek (özellikle de Civil War).
 


''Avengers: Age of Ultron'' 1 Mayıs'ta vizyona girecek.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0