• Anasayfa
  • Sinema
  • Avengers Hayranından Gerçek Boyutlarda Hulkbuster Zırhı

Avengers Hayranından Gerçek Boyutlarda Hulkbuster Zırhı

0
0
0
0
0
Süper kahraman hayranlarının kendi imkanlarıyla hazırladıkları kostümlere, figürlere ya da maketlere alışığız. Ancak bu sefer durum biraz farklı.
Çizgi romanlar insanları etkileyemeye, ilham kaynağı olmaya devam ediyor. Tabi durum böyle olunca, beyazperdeye aktarılan çizgi roman uyarlaması eserler de çok daha ön plana çıkıyor, çok daha fazla kitleye ulaşıyor.

Çizgi roman uyarlaması filmler dendiğinde de çoğumuzun aklına şüphesiz Marvel Sinematik Evreni gelir. 2008 yılından beri yaptığı filmlerle, çizgi romanlarıyla elde ettiği kitleyi inanılmaz şekilde katlayan, Marvel, hala pek çok insana ilham kaynağı olmaya devam ediyor.1 Mayıs'ta vizyona giren 'Avengers: Age of Ultron'u izleyenleriniz hatırlayacaktır (izlememiş olanlar  da fragmanlarda mutlaka görmüştür), Iron Man'imiz Tony Stark, kontrolünü kaybeden Hulk'u durdurmak için, Hulk'tan daha irice, Hulkbuster adında yeni bir zırh üretmişti ve bu zırhla, Hulk ile belkide filmin en etkileyici sahnelerinden biri olan dövüş sahnesine dahil olmuştu.

       

       

Tony Stark'ın, Hulk'u durdurmak için tasarladığı Hulkbuster'dan etkilenen, 26 yaşındaki Çinli öğretmen Xing Yile de, kolları sıvamış ve ortaya efsane bir tasarım çıkarmış.

Bir asistanı ile atölyesinde çalışmaya başlayan Yile, iki ay sonunda 3.4 metre boyunda ve yarım ton ağırlığında, gerçek boyutlarına oldukça yakın bir Hulkbuster yaratmış. Yetmemiş, yanına bir de Hulkbuster'ı yalnız kalmasın diye küçük bir Iron Man'de yapmış. Sonuç olarak ortaya müthiş bir proje çıkmış.0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0