''Batman v Superman: Dawn of Justice''den İlk Tanıtım Videosu Geldi

0
0
0
0
0
Biz gözleri 1 Mayıs'taki Marvel'ın yeni büyük işi ''Avengers: Age of Ultron''a çevirmişken, sinema sektörüne iddialı bir giriş yaparak Marvel'ın tahtını sallamak isteyen DC Comics'in büyük projesinden ilk tanıtım videosu geldi.
Tanıtım videosunun pazartesi günü çıkacağı bildirilen ve sadece bu bile büyük bir yankı uyandıran ''Batman v Superman: Dawn of Justice''in (Batman & Superman: Adaletin Safağı) ilk tanıtım videosu, önceden kayıt yaptıran bazı hayranlarına birkaç gün önceden sinemada gösterilmesiyle birlikte sızmıştı.

Sızdıktan sonra başka çaresi kalmayan Warner Bros, tanıtımın orijinalini yayınladı. Videonun sızmasıyla birlikte (ve Batman'in görünmesi) büyük ilgi görecek olan filmin detaylı içeriği hakkında tahminler yapılmaya başlandı (videoda görünenlerin yanı sıra, arka plandan duyulan Charlie Rose ve Neil deGrasse Tyson'ın Superman için 'uzaylı istilası' demesi...).Tanıtım videosunda gördüğünüz gibi Superman'in gücü karşısında büyülenmiş bazı insanlar ona olan hayranlıklarını biraz abartmış ve onu böyle görmeleri halkın diğer kesimini kızdırmış, buna Batman de dahil.Özellikle yeni Batman kostümü (zırhlı versiyonu da dahil) ve Ben Affleck'i kostüm içinde gördüğümüz sahneler bizi gerçekten heyecanlandırmış durumda. Zaten filmin çıkacağı duyurulduğundan beri ortalıkta gezen söyletiler, Batman ve Superman arasındaki olayın Frank Millar'ın unutulmaz eseri ''Dark Knight Returns: Part 2''daki gibi olacağı yönündeydi. Tanıtım videosunun sonunda özel zırhı ile gözüken Batman'in Superman'e söylediği ''Kanın akar mı?.. -Akacak!'' sözleri de, ikilinin güzel bir dövüş içine gireceğini bangır bangır söylemekte.

Aslında ucundan gösterip elletmeyen tadında bir tanıtım videosu olmuş ancak yapacak birşey yok. ''Batman V Superman: Dawn of Justice'', 25 Mart 2016'da vizyona girecek. 
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0