​Batman v Superman'den Muhteşem İlk Gün Hasılatı!

0
0
0
0
0
Yılın en merakla beklenen filmlerinden olan Batman v Superman ilk gün hasılatı ile Warner Bros.'un yüzünü güldürdü.
Uzun bekleyişimizin ardından sonunda vizyona giren ve çizgi roman dünyasının en müthiş iki süper kahramanını karşı karşıya getiren Batman v Superman, gişede beklenen patlamayı da ilk gününde yapmayı başardı.

Perşembe gecesi düzenlenen ön gösterimde Batman v Superman 27.7 milyon dolarlık bir gişe hasılatı elde etmeyi başardı. Böylece film, Ben Affleck'in Batman'inin sık sık kıyaslandığı Christian Bale'li serinin ikinci filmi The Dark Knight'ı ve Avengers: Age of Ultron'u geride bırakmayı da başardı.İlk gün hasılatında The Dark Knight 18.5 milyon dolar, Avengers: Age of Ultron ise 27.6 milyon dolar gelir elde etmişti. Ön gösterimin ardından 25 Mart'ta dünya genelinde vizyona giren film, o günün sonunda da 82 milyon dolarlık geliri elde etmeyi başardı. Bugünün ardından ilk haftasonu gişesini geride bırakacak olan filmin 160 milyon dolar gelire ulaşması bekleniyor.

Bu arada filme hala gitmeyeniniz var ise, mutlaka gidin. Tüm zamanların en iyi çizgi roman uyarlaması filmlernden biri sizi bekliyor. Çizgi romandan anlamayan çakma sinema eleştirmenlerinin, ya da ne izlediğinden zerre haberi olmayanların yorumlarına aldanmayın.

Kaynak: ScreenRant
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0