• Anasayfa
  • Sinema
  • Batman ve Superman'in En Net Görselleri Yayınlandı

Batman ve Superman'in En Net Görselleri Yayınlandı

0
0
0
0
0
2016'nın belki de en merak edilen filmi olan, iki efsane devin kapışmasını göreceğimiz Batman ve Superman: Adaletin Şafağı filmi için Empire dergisinin hazırladığı kapak görseli ile net bir şekilde bu iki karakterimizi de yan yana görmüş olduk.
Binlerce kişinin şimdiden bir yerlere not ettiği tarih olan 25 Mart 2016'da sinemalardaki yerini bulacak en ciddi DC Comics filmlerinden biri olacak olan Batman ve Superman: Adaletin Şafağı için alttan alttan birçok görsel ortaya çıktı ve şimdiden binlerce fan yapımı görseller mevcut. Tanıtım filmleriyle beraber hepimizi şimdiden heyecan içinde bırakan, birçok kişinin "Kim alır?" tartışmasını yaptıran bu efsanevi yapım için hiç net bir şekilde bu iki karakterimizi yan yana görememiştik.

Şimdiye kadar yayınlanan görsellerde hep bir tarafın daha karanlık görüldüğü, ya da farklı konseptler gereği net bir şekilde göremediğimiz Gotham'ın Kara Şovalye'si Batman ve Kripton'lu Çelik Adam'ı Empire dergisinin kapağıyla beraber yan yana ve net bir şekilde görebiliyoruz.Batman sevenlerin ve Superman severlerin rahat rahat ve doya doya takip ederek kıyaslama yapabilecekleri bu dergi kapağı birçok kişinin duvara asabileceği cinsten olmuş. Ben Affleck'in Kara Şovalye ve Henry Cavill'in Superman rollerini üstleneceği Batman v Superman için heyecanla bekleyiş sürerken "Tell me.. Do you bleed?" sözünü duyunca bir kez daha irkilip heyecanınız tavan yapması için tanıtım videosunu tekrar aşağı bırakıyorum: 242 gün kaldı!
 

Aşağıda da Comic-Con'da yayınlanan ikinci tanıtım videosu bulunuyor;
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0