• Anasayfa
  • Sinema ve Dizi
  • Batman ve Superman: Adaletin Şafağı Filminin Beklenen Uzun Fragmanı Yayınlandı!

Batman ve Superman: Adaletin Şafağı Filminin Beklenen Uzun Fragmanı Yayınlandı!

0
0
0
0
0
Birkaç gün önce kısa fragmanı yayınlanan Batman ve Superman: Adaletin Şafağı filminin bu sefer 3 dakikalık uzun fragmanı yayınlandı.
Batman ve Superman, ilk defa bundan ortalama 80 yıl önce kaleme alınmış iki çizgi karakter. Adlarına adanılmış onlarca filmden sonra bu iki karakter, Batman ve Superman: Adaletin Şafağı filmi ile bir araya geliyor. Warner Bros. Pictures imzasıyla gösterime girecek olan filmin birkaç gün önce 50 saniyelik bir teaserı yayınlanmıştı. Şimdi ise 3 dakikalık asıl fragman yayınlandı.

Zack Synder’ın yönetmenliğini üstlendiği filmde Superman rolünü yine Henry Cavill alıyor. 2013 yapımı olan Man of Steel filminde de Superman rolünde Cavill yer alıyordu. Batman rolünde ise Ben Affleck olacak. Daha önce birçok önemli filmde rol alan Affleck’in aynı zamanda bir yönetmen olduğunu da belirtelim.Amy Adams, Jesse Eisenberg, Diane Lane,Laurence Fishburne, Jeremy Irons, Holly Hunter ve Gal Gadot gibi ünlü isimlerin de rol aldığı Batman v Superman: Dawn of Justice (Adaletin Şafağı) filmi, 25 Mart 2016 tarihinde vizyona girecek. Aşağıda filmin yayınlanan yeni fragmanını izleyebilirsiniz. ( Batman ve Superman: Adaletin Şafağı filminin Man of Steel'in devamı niteliğinde olacağını belirtelim. Eğer izlemediyseniz, bu filmden önce Man of Steel'i izlemenizi tavsiye ederim)
 

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0