• Anasayfa
  • Sinema
  • Ben Affleck'in Batman Kostümünden Detaylı Görsel Geldi

Ben Affleck'in Batman Kostümünden Detaylı Görsel Geldi

1
0
0
0
0
Merakla beklenen 'Batman V Superman: Dawn of Justice' filminde, Ben Affleck'in Batman'inin ilk detaylı görseli geldi.
Batman vs Superman filminin ilk çıkan ve bu haberimizde de sunduğumuz tanıtım videosunun ardından, herkes Ben Affleck'in yeni Batman kostümünü konuşuruz olmuştu. Sebebi ise; birkaç saniye gözüken Affleck'in kostümünün son derece efsane duruyor oluşuydu.

Daha önceden Zack Snyder tarafından paylaşılan fotoğraf, pek beğenilmemiş hatta 'üzgün Batman' şeklinde eleştiriler almıştı. Ancak sonradan çıkan tanıtım videosunda Affleck'in Batman'ini görünce bir ''lan??!'' olmuştuk hepimiz. Dün gece JPosters sitesinde paylaşılan fotoğraf, yeni Batman'in en net ve detaylı görüntüsünü sunmakta. Ve söylemeden edemeyeceğim; müthiş olmuş. 

       

Kostümde göze çarpan iki detay var. Birincisi; Christopher Nolan'ın üçlemesinde görünen Batman kostümünün aksine, kostümde hiçbir şekilde bir kaplama yok (özellikle The Dark Knight filminden hatırlayacağınız kurşun geçirmez kaplamalar). İkincisi; Batman rolüne Ben Affleck'in seçildiğini duyduğumuzdan beri yeni gelecek Batman'i daha da merak eder olmuştuk. Sebebi ise -oyunculuğu bir yana- fiziğiydi. Ancak gerek iriliği, gerekse Superman'le yan yana gelince pehlivan gibi duruşu bizi mest etmişti. Kısacası fotoğrafta da görebileceğiniz gibi yeni Batman'imiz -olması gerektiği gibi- biraz kalıplı.

Christopher Nolan'ın serisinde gördüğümüz 91 kiloluk Christian Bale'i bile yanında ince bırakan fiziğiyle Ben Affleck, galiba biraz daha 'vurdu mu yazık eder, üzer' bir Batman olacak (aynı oyun serisinden alışık olduğumuz gibi). Bu iki detayın Superman karşısında ona ne gibi bir avantaj ya da dejavantaj olarak geri döneceğini bilemiyoruz ama bildiğimiz tek şey var ve o da Ben Affleck'in çoktan kendini sevdirdiği (görüşlerinizi, fikirlerinizi yorum olarak paylaşın, güzel güzel tartışalım, fikir alışverişleri yapalım.)
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0