Better Call Saul'un 2. Sezonu 15 Şubat'ta Başlıyor!

1
0
0
0
0
Breking Bad hayranlarının ilgiyle ilk sezonunu takip ettiği Better Call Saul'un ikinci sezonu AMC tarafından 15 Şubat'ta başlayacağı duyuruldu.
Breaking Bad hayranlarının her ne kadar favori ikilisi Walter White ve Jesse Pinkman olsa da dizinin yan karakterlerinden olup oldukça sevdiğimiz avukat Saul Goodman da gönlümüzde yer etmiştir. "Better Call Saul!" mottosuyla reklamlar yapan ve her türlü sıkıntıda yardıma koşabilen Saul Goodman'ın bu şöhretini ve Breaking Bad'in bitişiyle ortada kalan hayranlarını çekebilecekleri yeni bir dizi projesi olan Better Call Saul'un bu yıl ilk sezonu gösterilmiş ve bitmişti.

Bob Odenkirk gibi önemli bir şahsiyetin canlandırdığı diziyi izleyenler bilir. Saul olarak bildiğimiz adam aslında Jimmy'dir. Jimmy McGill, yani nam-ı diğer Saul, bu dizide Braking Bad'deki Saul Goodman olmadan önceki yaşamı konu alınıyor. Yani hayta gençliğinden Saul oluşuna kadar geçecek süreyi konu alacak olan bu dizinin ikinci sezonunun başlangıcı ise duyuruldu.AMC'nin çatısı altında çıkarılan dizinin yeni sezonunun ilk gösterimi 15 Şubat 2016 tarihinde başlayacak. Avukatlık kariyerine yenice başlayan Jimmy'nin yatırımcı arayacağı bu sezonda da birbirinden eğlenceli ve aksiyon dolu yaşamı bizi bekliyor olacak.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0