Efsane Dizi "Black Mirror" 12 Yeni Bölüm İle Geri Dönüyor!

1
0
0
0
0
Bir Game of Thrones kadar kitleye sahip olmasa da sevenleri tarafından ayrı bir yere sahip olan efsane mini dizi Black Mirror geri dönüyor!
Günümüzde teknolojinin aldığı yeri biliyoruz. Hatta bundan birkaç sene önce "imkansız" denilen ne varsa şimdi sıradan bir ürünmüş gibi kullanılmakta. Hal böyle olunca ileride gelebilecek teknolojilerin başımıza dert açması da muhtemel. İşte tam bu noktada karşımıza tokat gibi çıkan efsane dizi "Black Mirror" nam-ı diğer "Kara Ayna".

Geleceğin teknolojilerinin ve ya günümüz teknolojilerin diğer yüzünü, yani kötü taraflarını bizlere gösteren Black Mirror nedense bir Game of Thrones ve ya Breaking Bad gibi bir kitlesi olamadı. Ancak bu diziyi izleme şerefine erişen neredeyse herkes de bu mini seriyi izlemekten zevk aldı ve hemen efsanelere yerleştirdi.Eğer Black Mirror adını görür görmez bu habere balıklama daldıysanız size güzel bir haberimiz var. Daha önce söylenti olarak dolaşan ve "devamı gelecek" olarak dillendirilen söylenti gerçek oldu ve Black Mirror efsanesi 12 yeni bölüm ile geri dönüyor! İngiliz mini dizilerinden alışık olduğumuz gibi 3'er bölümlük 2 kısa sezon ve 1 adet White Christmas özel bölümü ile sadece ve sadece 7 bölüm ile efsaneleşmiş olan bu Kara Ayna, şimdi Netflix ile yapılan anltaşma sayesinde 12 bölümlük 3. sezon ile geri geliyor!
 

25sn'lik duyuru ile Netflix'e geleceği duyrulan Black Mirror hakkında geliş tarihi açısından bir net tarih bulunmuyor. Ancak inşallah Daredevil'de olduğu gibi 12 bölüm birden yayınlanır ve doyasıya izleriz diye ümit ediyoruz. "Black Mirror ne ya?" diyenleriniz varsa eğer şimdi bu haberi okuduktan sonra hemen o 7 bölümü izlemeli. Sonradan neler kaçırdığınızı siz de anlayıp bu 3. sezonu merakla bekleyeceğinizden eminim.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0