Buz Devri 5: Büyük Çarpışma İçin Türkçe Fragman Geldi!

1
0
0
0
0
Buz Devri 5: Büyük Çarpışma İçin Türkçe Fragman Geldi!
7'den 77'ye severek izlenen animasyon serisi Buz Devri'nin 5. filmi "Büyük Çarpışma" için Türkçe fragman da yayınlandı.
Scrat reyizin palamut peşinde koşarken dünyayı şekilden şekile sokuşu ve özellikle Sid gibi birçok kişinin favori karakterini barındıran, 7'den 77'ye herkesin severek izlediği animasyon serisi olan Buz Devri, bu yıl 5. filmiyle tekrar geliyor. "Büyük Çarpışma" adını alan yeni film için ise şimdi de Türkçe bir fragman yanınlandı.

Yeniden Manny'i Ali Poyrazoğlu, Sid'i Yekta Kopan'ın seslendirdiği filmde Diego'nun sesi seriyi izleyenler için garip gelebilir. Ancak üzülmeyin, normalde Diego'yu 4 filmin hepsinde seslendiren Haluk Bilginer bu fragman seslendirmesi yapılacağı sırada yurt dışında olduğu için katılamamış ve bu nedenle sadece bu fragmana özel olarak yerini Hakan Vanlı almış. Fakat filmde tabiki Bilginer Diego'yu seslendireceğini belirtelim.
 

15 Temmuz 2016'da vizyona girecek olan filmde ise serinin en başından beri yönetmen olan Carlos Saldanha yerine ona son iki filmde eşlik etmiş olan Mike Thurmeier bulunuyor. Yine Sid'in bizi kırıp geçireceği serinin 5. filmi Buz Devri: Büyük Çarpışma'yı merakla bekliyoruz.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0