Call of Duty Film Oluyor!

4
0
0
0
0
Activision ve Blizzard'ın ortak firması Activision Blizzard tarafından oluşturulan film yapım stüdyosu Activision Blizzard Studios'un ilk meyvesi Call of Duty filmi olacak!
FPS denilince aklımıza ilk gelen oyunlardan olan Call of Duty yıllardan bu yana en iyi oyunlar arasında gösterilmekte. Multiplayer'da her ne kadar iyi bir performans gösteremese de hikaye bazında mükemmel olan CoD serisinin son yapımı Black Ops 3 de yeni piyasaya çıkmışken şimdiden milyonlar tarafından oynanmaya başladı bile.

Tam bu noktada yapımcı Activision ve Blizzard'ın ortak kuruluşu olan Activision Blizzard'ın yeni firması Activision Blizzard Studios adında film stüdyosu kuruldu. Bu güzel haberin yanı sıra bu stüdyonun amacı oyunları filmlere uyarlamak olacağını söyleyelim.Hali hazırda Legendary ve Universal tarafından yapılan Blizzard oyunu WoW'un filmi Warcraft geliyorken bu stüdyodan ilk çıkacak film ise Activision kanadından gelecek. Hangi film mi? Tabiki de CoD!Konusu ve içeriği haliyle belli değil. Ancak ilk CoD oyunları gibi ikinci dünya savaşı olmayacağı kesin. Ghosts, Advance Warfare ya da Black Ops serisinden ilham alabilecek filmin iyi olacağından şüphe yok. Yani en azından hikaye olarak. Çünkü biraz önce de söylediğim gibi CoD oyunları her daim hikaye bazında çok iyi yapımlardır. Bu sebeple de filmin konusu ve işlenişi çok iyi olacağını düşünüyorum. Ama görsel vs nasıl olur bilemedim.

2018 veya 2019 yılında gelecek olan film için daha zaman bol, ama nasıl olacağı şimdiden merak konusu. Captain Price olmalı der susarım.
4
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
4
0
0
0
0