• Anasayfa
  • Sinema
  • Captain America: Civil War'dan, Iron Man ve Winter Soldier'ın Dövüştüğü Sahne Yayınlandı!

Captain America: Civil War'dan, Iron Man ve Winter Soldier'ın Dövüştüğü Sahne Yayınlandı!

0
0
0
0
0
Captain America: Civil War'dan, Iron Man ve Winter Soldier'ın Dövüştüğü Sahne Yayınlandı!
Amerika'nın en ünlü talk show'larından birisi olan Jimmy Kimmel Live, Captain America: Civil War'dan bir sahne yayınladı.
Son zamanların en çok konuşulan filmlerinden birisi olan Captain America: Civil War, yeni bir film sahnesinin yayınlanmasıyla birlikte yeniden gündeme geldi. Geçtiğimiz gün haberini yaptığımız ve Captain America'nın, Falcon'un ve Scarlet Witch'in dövüştüğü sahnenin ardından, şimdide Iron Man'in, Winter Soldier'ın ve Black Widow'un dövüştüğü bir sahne yayınlandı.

Jimmy Kimmel Live'a katılan Iron Man takımıyla yapılan sohbetin ardından yayınlanan sahnede, Iron Man'i öldürmek amacıyla Tony Stark'ın şirketine gelen (şirketi olduğunu varsayıyorum çünkü yanında zırhının tamamı yok ve takım elbiseli) Winter Soldier'ı görüyoruz. Görülen sahnede zırhının sadece el bölümüne sahip olan Tony Stark, Winter Soldier'ın silahını etkisiz hale getiriyor ve tam o sırada olaya Black Widow dahil oluyor. Maalesef yayınlanan sahne çok kısa ve filmin vizyona girmesine yaklaşık 20 gün var (kim bekleyecek şimdi?).
 

 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0