Captain America: Civil War Filminin Fragmanı Yayınlandı!

0
0
0
0
0
Yapımcılığını Marvel Studio'nun üstlendiği Captain America: Civil War filminin fragmanı, YouTube kanalı Jimmy Kimmel Live tarafından yayınlandı.
Beklediğimiz haber sonunda geldi ve 2016 yılında gösterime girecek olan Captain America: Civil War filmine ait fragman yayınlandı. YouTube kanalı Jimmy Kimmel Live tarafından yayınlanan fragmanda, serinin bir önceki "Captain America: The First Avenger" ve "Captain America: The Winter Soldier" filmlerinde olduğu gibi başrolde Chris Evans yer alıyor. Ayrıca Marvel'ın Iron Man gibi daha önce yayınlanan filmlerinde de yer alan Robert Downey, Captain America: Civil War filminde kendisine yer bulmuş. (yaşı fazla olmasına rağmen bu adam çok yakışıyor Marvel'ın filmlerine)

Filmin daha önce teaser görüntüleri yayınlanmıştı fakat bu kadar uzun bir fragmanı izleme fırsatına erişememiştik. Filmdeki en heyecanlı bölümlerden kısa kesitler göreceğiniz fragman öncesinde Captain America: Civil War ile ilgili analistlerin çok ciddi iddiaları bulunuyor. Bu yazın en çok beklenen filmlerinden olan filmin gişe rekorları kırması bekleniyor.6 Mayıs 2016 tarihinde gösterime girecek olan filmin fragmanı bir günden kısa süre önce yayınlanmış olmasına rağmen 500 bin izlenme barajına yaklaşmış durumda. 
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0