Captain America: Civil War Şimdiden Rekorla Geliyor

0
0
0
0
0
Marvel Sinematik Evreni'nin şimdiye kadarki en büyük ve en önemli filmi olacak olan Civil War, şimdiden rekorları  kırmaya başladı.
6 Mayıs Cuma günü düyanın pek çok yerinde olduğu gibi ülkemizde de resmi olarak vizyona giriş yapmaya hazırlanan Captain America: Civil War, hem yılın hem de beyaz perdeyi ele geçeriren süper kahraman film akımının en iddialı filmlerinden biri olarak geliyor.

Tabi Civil War'unki henüz iddia aşamasında ancak bu durum, filmin şimdiden adını rekorlara yazdırmasına engel olmuyor. Amerika'nın en büyük online bilet satış firması olan Fandango'da ön satış rekoru kırmayı başardı.Daha önceden Batman v Superman. Dawn of Justice, The Avengers ve Avengers: Age of Ultron'un paylaştığı zirvenin yeni sahibi artık Captain America: Civil War oldu. Fandango'da ön satışa çıkan Civil War biletlerinin %90, inanılmaz bir hızla tükendi ve bu durum filmin şimdiden bir rekor kırmasını sağladı.

Bu arada Fandango üzerinden biletleri alan kullanıcılar, hem Civil War'la hem de genel olarak Marvel Sinematik Evreni ile alakalı bir de ankete katılmış durumda. Bu anketin sonuçlarına göre bilet alanların;

 %92'si Chris Evans'ın dahil olduğu Marvel filmlerinin hepsini izlemiş (iki Avengers filmi, iki de Captain America filmi var bu kategoride)

%87'si filmde Spider-Man'in olacağı önceliği ile bilet almış

%85'i Chadwick Boseman'ın Black Panhter performansını filme gitme amacında üst sıralara koymuş durumda

%65'i Captain America: Civil War'u birden fazla kez sinemada izlemeyi planlamakta

Ve son olarak %48'i, solo kahraman filmi ile görmek istedikleri Avenger olarak Black Widow'u seçmiş

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0