Cehennem Melekleri 4 Yolda!

1
0
0
0
0
Bir dönemin efsanelerini bir araya getiren, yıldızlar geçiti film serisi Expendables geri dönüyor. Cehennem Melekleri 4 seyirci ile buluşmaya hazırlanıyor.

Günümüz ile bir önceki kuşak arasında aksiyon ve mecara bağlamında kadrosu ile müthiş bir köprü kuran, bu sebeple de gözardı edilemez bir başarı eden Expendables (Cehennem Melekleri) serisi durmak bilmiyor.

Şu ana kadar üç film ile karşımıza çıkan ve her filmde adeta yıldızlar geçitine sahne olan seri, Cehennem Melekleri 4 filmiyle dönmeye hazırlanıyor. Variety'nin haberine göre serinin son filminin çekimleri, 2016 yılının ilk çeyreğinde başlayacak ve 2017'nin ilk aylarında film vizyona girecek.

Şu an için Cehennem Melekleri 4 filminin ne yönetmeni ne de oyuncu listesi belli. Ancak, filmin 100 milyon dolarlık bir bütçeye sahip olduğu gelen bilgiler arasında. Tabi bu denli ciddi bir rakamın gözden çıkarılmış olması bir risk olarak görülebilir. Çünkü üçüncü film gişede hayal kırıklığı yaratmıştı. 

cehennem melekleri 4

Serinin değişilmez isimlerinden (ve yaratıcılarından) biri olan Sylvester Stallone, dördüncü filmde de beklenildiği gibi karşımıza çıkacak. Ayrıca Randy Couture, Jason Statham gibi isimlerin de büyük ihtimalle filmde olacağı söylenmekte. Stallone'un söylediğine göre bu seferki film, bir öncekiler gibi +13 yaş sınırı yerine +18 olarak karşımıza çıkacak.

1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0