Cem Yılmaz "Yeni Film Geliyor" Diye Trolledi, Tüm İnternet Alemi Yedi

2
0
0
0
0
Cem Yılmaz "Yeni Film Geliyor" Diye Trolledi, Tüm İnternet Alemi Yedi
Daha yeni vizyona giren "Ali Baba ve 7 Cüceler" filmi bitmeden interneti trollemek amacıyla attığı yeni film tweetine neredeyse tüm internet alemi balıklama atladı.
Ülkemizin güzide insanlarından olan komedyen Cem Yılmaz'ın Twitter üzerindeki tavrı hep tartışıldı. Birçok fenomen ile tartışması, oldukça ilginç esprileri ve bazılarına göre ergen tavrı ile oldukça farklı görünen Cem Yılmaz, yine ince bir espri ile yazdığı tweet gerçek sanılarak neredeyse her haber sitesinde ve bazı sinema içerikleri de sunan sitelerde gerçekmiş gibi yer aldı.

Neredeyse her filminde gördüğümüz Özkan Uğur ve özellikle Ozan Güven ikilisi ile "Yine mi aynı adamlar" gibi bir yaklaşım olan Yılmaz, bunu "Aynı Adamlar" isminde bir film çekeceklermişcesine tweetledi
 


Yukarıda görebileceğiniz Tweet sonrası harekete geçem haber ve sinema içerikleri sunan siteler "Cem Yılmaz'ın Yeni Filmi Geliyor" başlıklarıyla sitelerinde yer verdi. Gerçek bir süre sonra anlaşılınca teker teker haberin silinmesiyle Cem Yılmaz güzel bir trolleme yapmış oldu.

Yukarıda bahsettiğimiz gibi hep beraber gördüğümüz Ozan Güven ve Özkan Uğur ile "Aynı Adamlar" diye bir film çıkaracağını ima eden Yılmaz, bir de Russell Crowe'un konuk oyuncu olduğunu söylemesiyle gerçek sanıldı. Ne diyelim, Cem Yılmaz yine kendi bildiğini okuyarak binlerce kişiyi trollemiş oldu. Neyse, biz Ali Baba ve 7 Cüceleri izleyelim önce belki sonradan iyi etki uyandırdı diye harbiden Aynı Adamlar diye bir mizah filmi görürüz :)
2
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
0
0
0
0