Daredevil 2. Sezonu Netflix'te Yayınlandı!

0
0
0
0
0
İlk sezonu ile bizi bizden alan Daredevil'ın ikinci sezonu da Netflix üzerinden yayınlandı.
Beyaz perdede Civil War'a hazırlanan Marvel, televizyon dünyasında da ilerlemeye devam ediyor. Daredevil, ümkemmel ilk sezonun ardından ikinci sezonu ile Netflix üzerinden yayınlandı.

Kısa bir süre önce ülkemizde kullanıma sunulan Netflix'in orjinal serilerinden olan Daredevil, ilk sezonunda olduğu gibi 13 bölümüyle birlikte Netflix üzerinde izlenmeyi bekliyor. Bu sezonda Daredevil'ımıza Punisher ve Elektra'nın da eşlik ettiğini belirtelim.
 
Tabi şu an için Türkçe altyazı seçeneği mevcut değil. Ancak daha önceden Netflix'teki içeriklerin nasıl Türkçe altyazı ile izlenebileceğini sizlere anlatmıştık. Yani resmi altyazının çıkmasını beklemeyenler o seçeneği uygulayabilir.

Bu arada şu an için dizinin ilk 8 bölümünü izledim. Görüşlerimi de merak edenlerle paylaşmak isterim. Jon Bernthal'ın Punisher karakteri şüphesiz dizinin yeni sezonunda en merak edilen şeydi. Ben şahsen Bernthal'ı The Walking Dead'den beridir pek sevmem. Ancak Punisher karakteri gayet hoşuma gitti. Gerçi dizide Punisher'a yaklaşımları biraz ''oldu-bitti'' gibi oldu ancak, bakalım. Daha izlemediğim 5 bölüm var. Bende meraklar içerisindeyim.Son olarak bu 8 bölümün değerlendirmesini yapmak gerekirse; özlemişiz be Daredevil reis... Şu an sonunu ben de bilmediğim için genel olarak ikinci sezona dönük bir değerlendirme yapamıyorum. Fakat bütün bölümleri izledikten sonra yine bir spoiler'sız değerlendirme yapabiliriz.  
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0