Darth Vader'ın Rogue One Filminde Yer Alacağı Doğrulandı

0
0
0
0
0
Star Wars'un ana hikâyeden bağımsız olacak dokuzuncu filmi Rogue One'da Darth Vader'ın da yer alacağı doğrulandı.
Dünya genelinde milyonlarca hayranı olan Star Wars serisinin yeni filmi olacak olan ama aynı zamanda ana Star Wars hikâyesinden bağımsız kalarak daha farklı bir epik uzay macerasının anlatılacağı Rogue One: Bir Star Wars Hikâyesi (A Star Wars Story) filminde bir süredir Star Wars'un sevilen karakterlerinden Darth Vader'a filmde yer verileceği iddiaları internette dolaşıyordu.

Bu iddialar büyüyerek birçok yerde tartışma konusu olurken ortaya çıkan bir gelişmeyle Darth Vader karakterinin Rogue One filminde görüleceği doğrulandı. Entertainment Weekly dergisinin kapağında bizi Force Awakens'in 34 yıl gerisine götürecek Rogue One filminde Darth Vader'ın da yer alacağı bilgisine "Darth Vader geri dönüyor" başlığıyla yer verildi. Böylelikle ortaya çıkan tartışmaların cevabı verilmiş olsa da Darth Vader'ın filmde yer alacak olması farklı tartışmaları doğurdu.
 

Belli bir grup Rogue One filminin ana hikâyeden bağımsız ilerleyecek bir film olursa Darth Vader'ın yer almaması gerektiğini savunurken Darth Vader fanatikleri bu habere oldukça sevindi. Ayrıca bu durum üzerine yeni tartışma konusu Darth Vader'ın rolünün küçük bir rol mü olacağı yoksa Darth Vader'ın hikâyenin geniş bir kısmında yer mi alacağı sorularını da akıllara getirdi.

Henüz Darth Vader'ın filmdeki rolü ne olacak bilinmiyor ancak Darth Vader'ın filmde yer alması Star Wars hayranlarının filmle ilgili merakını daha çok arttırmışa benziyor. Rogue One: A Star Wars Story filmi ilk açıklanan bilgilere göre 16 Aralık 2016 tarihinde İngilizce olarak Amerika Birleşik Devletleri'nde vizyona girecek. Filmin diğer ülkelerde ne zaman ve hangi dil destekleriyle yayınlanacağı ise henüz bilinmiyor.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0