• Anasayfa
  • Sinema
  • Deadpool’un Yeni Fragmanı Tüm Şüpheleri Ortadan Kaldırdı

Deadpool’un Yeni Fragmanı Tüm Şüpheleri Ortadan Kaldırdı

0
0
0
0
0
Deadpool’un Yeni Fragmanı Tüm Şüpheleri Ortadan Kaldırdı
Marvel’ın filmleri son zamanlarda en çok takip edilen ve karakterlerin ya da çizgi romanların eski takipçileri tarafından da sevilen ve onaylanan filmler oldu; ancak konu Deadpool olunca herkesi aklında şüpheler vardı. Olacak mıydı?
Deadpool, hiçbir zaman standart bir çizgi kahraman olmadı. O çizeriyle diyaloğa giren ve bir çizgi romanın içinde olduğunun bilincinde, okuyucusu ile konuşan ve etrafında beliren sarı düşünce balonlarının farkında olan bir karakterdi.

Böyle olunca da geçmişinde X-Men Origins: Wolverine filmi gibi bir kara leke olan sektörün Deadpool’u da karalayacağı, yapılmamasının daha iyi olacağı yönünde düşünceler vardı.

Neyse ki; Marvel Studios her Deadpool haberinde bu düşünceleri biraz daha sakinleştirmeyi başardı ve nihayetinde belki de çizgi roman dünyasının en gırgır, en şamatacı, en goygoycu karakteri olan Deadpool’un kendisinin sunduğu, kendi filminin fragmanının fragmanını yayınlayarak bir kez daha ilgiyi üzerine çekip merakları taze tutmayı başardı. (evet adam kendi filminin fragmanının fragmanını sunuyor)
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0