Veee Büyük Gün: Deadpool Sinemalarda!

0
0
0
0
0
Marvel'in muhteşem anti-kahraman'ı Deadpool'un artık merak konusu sona erdi! Haydi, ne duruyorsun?
Aylarca birbirinden güzel fragmanlarını dönüp dönüp izledik. 12 Şubat'ta dediler, heyecanla bekledik. Ve işte o büyük gün geldi çattı; Deadpool dünyanın dört bir yanında artık sinemalarda.

Marvel'ın şimdiye kadar sinematik evrenine dahil ettiği en afilli kahraman olan ve daha önce X-Men serisinde görsek de pek sarmamasına rağmen şimdi çatır çutur efsane bir süper kaharaman görmek isteyenler sinemaya akın edebilir. Yalnız filmde +15 yaş sınırı olduğunu söyleyelim. Çünkü bu film şimdiye kadar gördüğünüz süper kahraman filmlerinden farklı olarak 4. duvarı aşan Deadpoool!Bol argo, bol küfürün eksik olmayacağı filmde aksiyon unsuru da bol kanlı ve dolu dolu olacaktır. Bu sebeple de böyle bir yaş sınırı var. Ryan Reynolds'dan efsanevi bir performans göreceğimizden emin olduğumuz, ön gösterimde izlemeye şansı olanların oldukça sevdikleri bu yapım 109 dakika boyunca bizleri sinemanın en güzel eserlerinden birini izlettirecek gibi bir his var içimde.
 

Bakalım, izleyen arkadaşlar spoiler öğelerine dikkat ederek aşağıda yorumları şenlendirsinler, aynı zamanda imkanı olan da IMAX izlesin benden tavsiye.

Son olarak buradaki bağlantıda da görebileceğiniz gibi Çin'den yasak yiyen Deadpool'un ikinci filmi hakkındaki ilk detayları da buradaki bağlantıdan görebilirsiniz. Son olarak eğer bir Deadpool fanatiği iseniz buradaki bağlantıdan da ücretsiz olarak Android ve iOS emojilerini indirebilirsiniz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0