Deadpool'dan Merakla Beklenen İkinci Fragman da Nihayet Geldi!

0
0
0
0
0
Deadpool'dan Merakla Beklenen İkinci Fragman da Nihayet Geldi!
2016'nın belki de en eğlenceli filmi olacak olan Deadpool içn merakla beklenen 2 yeni fragman da geldi.
Geldi, gelecek, geliyor dedik ve sonunda 12 günlük Deadpool muhabbetleri sonunda fragmanımıza kavuştuk. Yine ilk fragmanda olduğu gibi kanlı sahnelerden arındırılmış ve küfürlerin olmadığı Greenband, yani yeşil şeritli, sıkıntısız olan video ve aynı zamanda asıl fragman olarak görmemiz gereken +18 görüntüler, kanlı ve bolca küfürlü olarak asıl Deadpool'u gördüğümüz bir diğer Redband fragman bulunuyor.

Her iki fragman da aslında teknik olarak aynı, yani aynı sahneleri içeriyor. Fakat redband olan tabiki bu sahneleri bizlere "daha detaylı" (!) olarak gösteriyor.
 

Yukarıda green, yani sıkıntısız olan fragmanı izlerken sizler için güzel bir detaydan bahsedeyim. Deadpool daha fragmanın başlarında birini kılıçlarıyla havada tutarken "Bu kırmızı elbiseli adam diğerini şişledi diye söylüyorsunuz sanırım, Sürpriz! Bu bambaşka bir süper kahraman hikayesi" şeklinde öyle IronMan, Superman, Batman vs gibi bir film olmayacağını aksiyonun hasını yaşatacağını ve espriler olarak da etrafı kırıp geçireceğinden bahsediyor.
 

Diğerine göre tam gerçekçi ve kat be kat eğlenceli olan yukarıdaki ikinci fragmanı izlerken "İşte bu be!" diye daha fazla heyecanlanmaya başlıyoruz. Aynı zamanda bilmeyenler için Deadpool'un nasıl ortaya çıktığını da kısacık da olsa gösteriyor. Yani filmde de Deadpool denen lavuğun nasıl bir eleman olduğunu ve nasıl böyle bir süper kahraman olduğunu göreceğiz.

Son olarak "Ama bunlar ingiliççe" diyenler için Geekyapar! ekibi tarafından hızlıca Türkçe altyazı eklenmiş videoyu da aşağıdan görebilirsiniz. Tabii bu aşağıdaki de +18 içeriklere sahip olan Redband versiyonu. Bekliyoruz Deadpool reyiz!
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0