Doctor Who'nun Yeni Yol Arkadaşı Belli Oldu!

3
0
0
0
0
Doctor Who'nun Yeni Yol Arkadaşı Belli Oldu!
Yılların eskitemediği BBC serilerinden olan Doctor Who'nun son yol arkadaşı da Bill karakteri ile Pearl Mackie oldu.
1963'te başlayıp 1989'da biten klasik serisi, 1996'da çıkan filmi ve 2005 yılından bu yana devam eden modern serisi ile efsaneleşen dizi Doctor Who'nun yeni companion'u, yani yeni yol arkadaşı da belli oldu.

Bill karakteri ile Pearl Mackie'nin yer alacağı yeni yol arkadaşlığında 12. doktor olan Peter Capaldi'yle beraber boy gösterecek olan Mackie, canlandıracağı Bill karakteri için "hınzır, fantastik, serin, güçlü, keskin ve biraz savunmasız" olarak belirtiyor. 
 


Capaldi ise Mackie'ye hoşgeldin diyerek yeni heyecanlar yaratacağını, onunla çalışmanın heyecan verici ve çekici olduğunu dile getirmiş. Aynı şekilde Pearl Mackie ise bu rolü üstlenmekten dolayı mutluluk duyduğunu ve doktor ve TARDIS ile atılacağı heyecanları merakla beklediğini söylüyor.

Bill adıyla karşımıza çıkacak olan Mackie ise aslında tanınmış bir kişi değil. Bilindik bir cast geçmişi olmayan Mackie, 12 bölümlük 10. seride asıl oalrak 2017 yılında boy gösterecek. Ancak bu yıl içinde bir Noel özel bölümü çıkartacak olan Doctor Who, 2017 ile beraber heyecana devam edecek.
3
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
3
0
0
0
0