• Anasayfa
  • Sinema
  • Benedict Cumberbatch'ın Dr. Strange'inden İlk Görselleri Geldi!

Benedict Cumberbatch'ın Dr. Strange'inden İlk Görselleri Geldi!

1
0
0
0
0
Süper kahraman filmlerinin şafağını yaşayacağımız 2016 yılında beyaz perdedeki yerini alacak Dr. Strange, sonunda gün yüzüne çıktı.
Sürekli olarak büyükmekte olan ve yakın zaman ''Civil War'' ile bütün taşların yerinden oynayacağı Marvel Sinematik Evreni, giderek büyümeye devam ediyor. 2020 yılına kadar bir dizi film ile sinema tarihinin en efsane serilerinden birine imza atacak olan Marvel'ın 2016 yılında merakla beklenen bir diğer filmi Dr Strange'den daha önceden görseller gelmişti.

Özellikle Sherlock Holmes rolü ile parlayan Benedict Cumberbatch'ın başrolünde olduğu filmin setinden bazı görseller sızmış, ancak Dr Strange karakterinin bizzat kendisini bir türlü görememiştik. Neyse ki bu hasretimiz uzun sürmedi ve Benedict Cumberbatch'in Dr. Strange hali ile karşımıza çıktığı birkaç görsel sonunda paylaşıldı.

Dr. Strange, 4 Kasım 2016 yılında vizyona girecek. Civil War sonrası bir o yana, bir bu yana dağılacak olan Avengers'ın ardından olası bir ''Yeni Avengers'' oluşumunda Dr. Strange'in yeri fazlasıyla önemli. Filme belli bir süre kala elimizde fragmanlar falan olduğunda detaylı bir haber ile Doctor Strange'i sizlere anlatacağız.

Bu arada resmen Doctor Strange rolü için doğmuş olan Ali İhsan Varol'u seçmeyen Marvel'ı da buradan kınıyorum!

1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0