Duyduk Duymadık Demeyin, Testere 8 Geliyor!

5
0
0
0
0
2004 yılından bu yana çıkmış 7 filmiyle birçoğumuzun aklına gelmeyecek bulmacaları ve geçemeyenlerin kanlarının gövdeyi götürdüğü efsanevi seri Testere, bitmedi, geri dönüyor!
Eğer 2000'li yılların başlarında 18 yaşını geçmiş ve korku filmlerini seven biriyseniz eminim favorilerinizden biri Saw, yani Testere serisidir. (18 dememin sebebi sinemada izleyebilmek için) 2004 yılından bu yana 7 ayrı film ile Jigsaw ismini hafızalarımıza kazıyan, o sinir bozucu ve aynı zamanda korku salan palyaço kılıklı oyuncağı ve bisikleti ile birçok şeye konu olmuş yapım bitti denilmesine rağmen Lionsgate devam ettirmeye karar verdi.

Charlie Clouser gibi usta bir bestecinin artık korku müziği denilince ilk akla gelen şarkı olarak Saw filminde kullanılan "Hello Zepp" isimli film müziği de unutulmazlar arasında yer almışken Piranha 3D filmini yazan Josh Stolberg ve Peter Goldfinger tarafından 8. filmin ele alınacağı ve Hello Zepp'i yeniden duyacağımız ortaya çıktı.Tobin Bell'in efsane oyunculuğu ile hafızalara kazınan bu 7 filmlik seri aslında birçok kişi için "Sadece kan ve dehşet içeren, çeşitli işkenceler barındıran bir film". Hadi canım! Aslında ilk filmden bu yana severek takip ediyorsanız arka sokağında geçen olay örgüsünün izlettiren öğe olduğunu anlayacaksınız. Jigsaw'un böylesine dehşet verici seçimler yapmış olsa da kurban olarak seçtiği kişilerin neden seçildiklerine de bir göz atmak gerek.

Konumuza tekrar dönecek olursak şu anda hiçbir detayı bilinmiyor olsa da 2017 yılında senaristlerinin Peter Goldfinger ve Josh Stolberg'in olacağı bir filmin geleceğini biliyoruz. Yönetmen koltuğunda yeniden James Wan ismini bekliyoruz elbette, ama şu anda bu belli değil. Fakat görünüşe göre Lionsgate bunu büyük ihtimalle Testere Efsanesi'nin adını kullanarak farklı bir içerik ile karşımıza çıkacak. "Neden?" diye soracak olursanız normalde serinin senaristi Leigh Whannell ve James Wan idi. Şimdi gelen değişiklik büyük ihtimalle son olarak Testere 3D adıyla gördüğümüz filmdeki senaryonun devamı yerine farklı bir konuyu ele alacak.

Bakalım, merakla detayları bekliyor olacağız. Umarım Stolberg ve Goldfinger ikilisinden bu efsaneye yaraşır bir senaryo görürüz.
5
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
5
0
0
0
0