• Anasayfa
  • Sinema
  • Efsane Dizi Breaking Bad, Türk Yapımına Uyarlanırsa Hangi Oyuncular Rol Alır?

Efsane Dizi Breaking Bad, Türk Yapımına Uyarlanırsa Hangi Oyuncular Rol Alır?

5
0
0
0
0
Son zamanlarda ortada dolaşan efsanevi Amerikan dizisi Breaking Bad'in Türkiye'de 46 adındaki bir diziye uyarlanacağı söylentileri üzerine acaba hangi sanatçılar bu dizide rol alır sorusunun cevabını arıyoruz.
Son yılların en çok konuşulan anti kahraman idollerinden Walter White'ı artık hepimiz biliyoruz. Sıradan bir Kimya öğretmenliğinden Amerika kıtasının en büyük karteline dönüşen WW, yaptığı tüm kötülüklere ve acımasızlığıyla bir müthiş anti-kahraman olarak hafızalarımıza yer etti. Bu efsanevi 4 sezonluk dizi Breaking Bad'de konu her ne kadar kanser hastası ve ailesine para bırakma amacıyla bir metanfetamin işine girip sonradan dahasını istemesiyle büyüyen Walter'ın hikayesini anlatan dizi için son dönemde 46 adında Türk dizisi yapılacağı söylentileri dolaşmıştı.

Ne kadar başarılı olur bilinmez, ancak asıl heyecanlandıran ise Behzat Ç karakteri ile Türk halkının gönlünde taht kuran Erdal Beşikçioğulu'nun Walter'ı oynayacağı söylentisi oldu. Sonuçta RTÜK gibi bir sistem varken Breaking Bad'i olduğu gibi görmemiz imkansız. Ancak ne kadar değiştirilmiş olursa olsun Erdal abimiz olduğu sürece o dizi efsane olacaktır.

Peki ya Behzat amirimiz Walter White olacaksa eğer diğer karakterler kim olacak? İşte bu soruya yanıt aramaktayız. Bakalım eğer olursa nasıl bir kadro karşımıza çıkacak;
 

 Walter White (Heisenberg) - Erdal Beşikçioğlu
 

 Skyler White - Yasemin Allen
 

 Jesse Pinkman - Ali Atay
 

 Walter White Jr - Sercan Badur 

 Hank Schrader - Rasim Öztekin
 

 Marie Schrader – Songül Öden
 

 Mike Ehrmantraut – Kenan Bal
 

 Saul Goodman – Levent Ülgen
 

 Gus Fring – Mazhar Alanson
 

 Lydia – Nurgül Yeşilçay 

 Steven Gomez – Ümit Karan
 

 Bonus: İkinci Kadro


5
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
5
0
0
0
0