• Anasayfa
  • Sinema ve Dizi
  • Facebook’tan Yürüdüğü Kadın Sayesinde Şimdi Hollywood Yapımlarında Rol Alan Adam: Visar Vishka

Facebook’tan Yürüdüğü Kadın Sayesinde Şimdi Hollywood Yapımlarında Rol Alan Adam: Visar Vishka

0
0
0
0
0
Bir dönem Türkiye’deki dizilerde de rol alan Visar Vishka isimli adam, Facebook üzerinden tanıştığı kadın sayesinde şimdi Hollywood yapımlarında rol alan ünlü bir isim.
Makedonya, çok ilginç olaylar sonucunda popülerliği ülke sınırlarını aşan bir film yıldızı kazandı. Makedonya’nın Gostivar şehrinde doğan Visar Vishka, Hollywood’da rol almasını sağlayan kişinin Facebook üzerinden tanıştığı film yapımcısı Anila Gajevic olduğunu söyledi.

Hollywood’a ulaşana kadar birçok zorluklar yaşadığını söyleyen Vishka, Anila ile Facebook’tan ortak birkaç arkadaşının tavsiyesi üzerine tanıştığını söyleyerek şu açıklamaları yaptı: "İşsiz olduğum zamanlardı. Anila'ya 'The Philanthropist' dizisi için bazı fotoğraflarımı göndermiştim. Bu dizi hem benim için hem de daha önce gazeteci olarak çalışan Anila için ilk büyük başarı olacaktı. Hollywood maceram böyle başladı."

2014 yılından beri vizyonda olan Legends isimli dizide rol alan Vishkar, burada Çeçen bir komutanı canlandırıyor. Amerikalı yapımcıların yerli ve yabancı oyunculara karşı farklı bir tutum içerisinde olmadığını söyleyen Vishkar, onların her zaman oyuncuların sergilediği oyunculuğa saygı gösterdiklerini belirtti.Vishkar, ilginç bir şekilde daha önce bir Türk dizisinde de rol almış. 2000 yılında ‘Unutma Beni’ isminde bir dizide Metin Şentürk’le rol aldığını söyleyen Vishka, Gostivar doğumlu olduğu için Türkçe sıkıntısının olmadığını ve bu nedenle Türkiye’de çalışırken zorluk çekmediğini söyledi.

Sonuç olarak Facebook’un hayatındaki en büyük dönüm noktalarından bir tanesi olduğunu söyleyen Vishkar, “Herkes Anila’yla bir aşk yaşayıp yaşamadığımı merak ediyor. Facebook’tan tanışmak amacıyla yazdığım bir gerçek ama asıl amacım tamamen iş odaklıydı” dedi.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0