Far Cry 3'ün Efsanesi Vaas, Spiderman Homecoming'de Kötü Adam Oluyor!

2
1
1
0
0
Far Cry 3'te canlandırdığı Vaas karakteriyle hafızalara kazınan Michael Mando, Spiderman Homecoming'de de kötü adam olacak.
İlk olarak Crytek'ten çıkan ardından Ubisoft'a satılan muhteşem oyun serisi Far Cry'ın en sevilen yapımı diyebileceğimiz Far Cry 3, zamanında çok fazla kişi tarafından oynandı. Oyundaki performansı ve sinir bozucu haliyle hafızalarımıza kazınan Vaas'ı canlandıran Michael Mando ise son dönemlerin en önemli oyunculuk performanslarından birini de sergilemiş oldu.

Şimdi ise Vaas olarak hatırlanan Mando, merakla beklnen Spiderman Homecoming'in kötü adamı olacağı da belli oldu. Böylece Tom Holland'ın Örümcek Adam performansının yanı sıra Robert Downey Jr. ve Michael Keaton gibi isimlerin yanı sıra kadroda Michael Mando da olacak.Marvel'ın ellerine geri dönen ve bu sebeple "Eve dönüş" manasındaki Homecoming adıyla karşımıza çıkacak olan film, Jon Watts'ın yönetmenliği ile 7 Temmuz 2017'de vizyona girecek. Daha neredeyse 1 sene varken bu süreçte birçok bilgiyi de almaya devam edeceğiz. Umarız oldukça güzel bir film olacak.
2
1
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
1
1
0
0