Fight Club 2 Geliyor

1
0
0
0
0
Fight Club 2 Geliyor
Hepimizin ilk çıktığı zaman ağzımızı açık bırakan film (kült filmler arasındadır, izlemeyen çok ayıp eder.) aslında bir kitaptan uyarlama. Chuck Palahniuk'un kitabından uyarlanmış David Fincher filminin devamı değil ancak kitabın devamı gelecek. 
Hepimizin ilk çıktığı zaman ağzımızı açık bırakan film (kült filmler arasındadır, izlemeyen çok ayıp eder.) aslında bir kitaptan uyarlama. Chuck Palahniuk'un kitabından uyarlanmış David Fincher filminin devamı değil ancak kitabın devamı gelecek. 


2015 yılında, seri olarak yazacağını açıkladığı Fight Club'ın devam kitaplarının resimlemelerini, daha önce Batman & Robin,  Assassins's Creed ve bunun gibi bir çok güzel çizgi roman serisini çizmiş olan Cameron Stewart isimli illüstratör yapıyor. 


10 sayılık bir seri olması beklenen kitabın konusu orjinal kitabın hemen arkasından gelişen olayları anlatıyor. Marla Singer ile evlenen Narrator'un Junior isminde bir oğlu oluyor. Daha çok çizgi roman tarzında olmasını düşündüğümüz hikayeyi hepimiz merakla bekliyoruz. Tabi bu kitapların ardından hemen bir film de pek güzel olurdu.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0